Skocz do zawartości
IGNORED

Wyroby Pana Kuleszy


Gość Gość
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

wszystko w porządku, to dobrze, że klienci się zgłaszają, ale proszę pamiętać o moim terminie - 15.02

 

Damjan, moja rada: wystosuj do kuleszy pismo listem poleconym, w którym wezwij go do wymiany wadliwego egzemplarza na nowy. Powołaj się na ustalony termin 15.02.2013. Ponieważ w tym terminie nic do Ciebie nie dotrze, kompletuj kwity do sądu i składaj pozew. To pismo będzie jednym z dowodów w sprawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Damjan, moja rada: wystosuj do kuleszy pismo listem poleconym, w którym wezwij go do wymiany wadliwego egzemplarza na nowy. Powołaj się na ustalony termin 15.02.2013. Ponieważ w tym terminie nic do Ciebie nie dotrze, kompletuj kwity do sądu i składaj pozew. To pismo będzie jednym z dowodów w sprawie.

 

Oczywiście domagaj się po tym terminie zwrotu zapłaconej ceny w ramach odstępienia od umowy. Ma tu zastosowanie art. 8 ustawy z dnia 27 lipca 2002 r. „o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz o zmianie Kodeksu cywilnego”:

 

4. Jeżeli kupujący, z przyczyn określonych w ust. 1, nie może żądać naprawy ani wymiany albo jeżeli sprzedawca nie zdoła uczynić zadość takiemu żądaniu w odpowiednim czasie lub gdy naprawa albo wymiana narażałaby kupującego na znaczne niedogodności, ma on prawo domagać się stosownego obniżenia ceny albo odstąpić od umowy; od umowy nie może odstąpić, gdy niezgodność towaru konsumpcyjnego z umową jest nieistotna. Przy określaniu odpowiedniego czasu naprawy lub wymiany uwzględnia się rodzaj towaru i cel jego nabycia”.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>Pintr

 

Temat jest kontynuowany ale w innej postaci , być może będzie więcej o tym ale nie zależy to ode mnie.

 

Ciekawsze jest projektowanie niż wykonywanie tego samego jak koń , nudy.

 

Ale idzie to w dobra stronę. Z tematów indywidualnych wychodzę ( ale cały czas ktoś tam coś potrzebuje ) na poczet stałego projektu i współpracy z dwoma producentami , jeden krajowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

(Konto usunięte)

Panowie, przecież w hiendzie nie chodzi by złapać króliczka ale by gonić go.

Ten wątek w prosty sposób to pokazuje :)

To też prawda. Bo faktycznie obecnie nie mam źle:-)

Wiele osób jak u mnie słucha obecnie to się dziwią, że może być lepiej. Ale jak mnie znowu coś podkusi to potem sami widzicie co się dzieje.

Ale też to poszukiwanie i zmiany dostarczają wiele zabawy, pomimo tej całej niepewności i częstego zdenerwowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do autora wątku- Czy Ty na serio zamówiłeś kolumny, których nigdy nie słyszałeś od osoby, która specjalizuje się raczej w budowie wzmacniaczy itp. i która po raz pierwszy robi te składaki (tzn. kolumny) dla Ciebie? Rozumiem, że to nie jest żaden klon - tylko autorska konstrukcja Konstruktora. Czy na serio wywaliłeś kasę na stolarza nie wiedząc nawet czy w tej zaprojektowanej po raz pierwszy budzie te wybitne (cudem odkryte)

przetworniki dobrze zagrają? Jak dla mnie to zalatuje zabawą w testera. Co najlepsze za pieniądze testera. Dobre;)

Edytowane przez mimat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość frywolny trucht

(Konto usunięte)

Mam pytanie do autora wątku- Czy Ty na serio zamówiłeś kolumny, których nigdy nie słyszałeś od osoby, która specjalizuje się raczej w budowie wzmacniaczy itp. i która po raz pierwszy robi te składaki (tzn. kolumny) dla Ciebie? Rozumiem, że to nie jest żaden klon - tylko autorska konstrukcja Konstruktora. Czy na serio wywaliłeś kasę na stolarza nie wiedząc nawet czy w tej zaprojektowanej po raz pierwszy budzie te wybitne (cudem odkryte)

przetworniki dobrze zagrają? Jak dla mnie to zalatuje zabawą w testera. Co najlepsze za pieniądze testera. Dobre;)

 

HQ jest testerem. Zobaczył, że głosniki nie wchodzą w obudowę i zlecił w osobnej firmie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

(Konto usunięte)

Mam pytanie do autora wątku- Czy Ty na serio zamówiłeś kolumny, których nigdy nie słyszałeś od osoby, która specjalizuje się raczej w budowie wzmacniaczy itp. i która po raz pierwszy robi te składaki (tzn. kolumny) dla Ciebie? Rozumiem, że to nie jest żaden klon - tylko autorska konstrukcja Konstruktora. Czy na serio wywaliłeś kasę na stolarza nie wiedząc nawet czy w tej zaprojektowanej po raz pierwszy budzie te wybitne (cudem odkryte)

przetworniki dobrze zagrają? Jak dla mnie to zalatuje zabawą w testera. Co najlepsze za pieniądze testera. Dobre;)

Przyznaję się bez bicia. Tak właśnie było. Jak do tej pory wszystko co Pan Darek pisał mi swoich wyrobach sprawdziło się w 100% jak je otrzymałem.

Przy zamówieniu kolumn więc mu zaufałem. Paki konstrukcyjnie to jest trochę klon. To nie jest po raz pierwszy zaprojektowana buda. Już wklejałem link z pierwowzorami.

Co do kasy to jednak nie jest tak strasznie na nowe skrzynki wywalona. Nie zapominaj że w cenie jest jeszcze pre aktywne ośmiokanałowe i taka sama końcówka mocy.

I dopiero jak będę zadowolony to oddaję producentowi mój obecny zestaw dzielony. On jest też swojego ryzyka świadomy.

Otrzymałem dzisiaj zdjęcia uruchomionego pre. Pewne nowum u Pana Darka jest takie, że pojawiły się diody na każdym kanale.

Edytowane przez HQ150
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy Pan Darek, mimo czasami zaognionej atmosfery, nie stosował w rozmowie ze mną, podobnej retoryki, jak niektórzy koledzy tutaj.

LOL, za to mamił: "dobry dźwięk sam się obroni, ale to wymaga czasu, musi pan jeszcze poczekać...", a klient to łyka jak młody pelikan i czeka od kilku miesięcy, a w środku wręcz cały płonie ze złości, ale robi dobrą minę i udaje zadowolonego, by darkula swoją postawą jakąś zmotywować, no i nie denerwować dodatkowo swoim przerażeniem, bo to przecież może jeszcze wydłużyć czas oczekiwania :D :D :D To nie jest pajacowanie, to są jaja jak berety :-)))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HQ150, jesteś kulturalny i sympatyczny (rozmawialiśmy przez telefon), tylko jedno sprostowanie - człowiek, który przegina nie ma powodu do zdenerwowania - jest w komfortowej dla siebie sytuacji, więc nietrudno wtedy zachować kulturę osobistą, oczywiście nie odmawiam kultury p. Darkowi w innych sytuacjach, stresowych, bo to ludzka rzecz....dodam jeszcze, że p. Darek jest naprawdę żelazny, nic go nie złamie, oczywiście nie życzę mu źle, jednak dzielnie znosi krytykę, pretensje klientów.

 

Tobie jest znacznie trudniej i wielki szacun za ten stoicki spokój.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy Pan Darek, mimo czasami zaognionej atmosfery, nie stosował w rozmowie ze mną, podobnej retoryki, jak niektórzy koledzy tutaj.

HQ150, jesteś kulturalny i sympatyczny (rozmawialiśmy przez telefon), tylko jedno sprostowanie - człowiek, który przegina nie ma powodu do zdenerwowania - jest w komfortowej dla siebie sytuacji, więc nietrudno wtedy zachować kulturę osobistą, oczywiście nie odmawiam kultury p. Darkowi w innych sytuacjach, stresowych, bo to ludzka rzecz....dodam jeszcze, że p. Darek jest naprawdę żelazny, nic go nie złamie, oczywiście nie życzę mu źle, jednak dzielnie znosi krytykę, pretensje klientów...mówiąc najogólniej zlewa tą krytykę:)

 

Tobie jest znacznie trudniej i wielki szacun za ten stoicki spokój.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat oraz na ukrycie połowy reklam wyświetlanych na forum.