Skocz do zawartości
IGNORED

Wojciech Cejrowski - Dziennik pokładowy.


Gość partick
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Musisz jacus wszędzie świecić swoją głupotą? Chcesz coś o Cejrowskim? Proszę bardzo - Wojtuś o papieżu:

 

" "Nie każdy musi być mocny w teologii, natomiast ten jest po prostu kiepski. Doskonały z teologii był Benedykt, natomiast Franciszek jest lichy" - odkrywa karty Cejrowski. Skąd jednak posiadł on wiedzę, że Franciszek jest najzwyczajniej niedouczony, kiepski i lichy? On po prostu dotarł do najpoważniejszego autorytetu w tej skomplikowanej dziedzinie. "Ja z teologii jestem słabszy od Terlikowskiego i czytam go sobie, a on mówi, że Franciszek jest z teologii bardzo słaby".

 

Gdyby to była jedyna wada Franciszka, być może Cejrowski przymknąłby na nią oko. Ale w sytuacji, kiedy papież w ogóle nie umie się zachować, co Cejrowskiego doprowadza do szału, nie może być mowy o miłosierdziu. "Mnie cały czas złości jego brak uszanowania dla majestatu sprawowanej funkcji". Być może Franciszek nie robi na złość Cejrowskiemu celowo, lecz dlatego, że jest mało rozgarnięty, ale to go nie usprawiedliwia. "Nie twierdzę, że Franciszek robi to z premedytacją, podejrzewam, że nawet nie zdaje sobie z tego kompletnie sprawy. (...) Oczekiwałbym, żeby nie miał tych okropnych buciorów. (...) Ja nie odejdę od Kościoła - uspokaja Kościół Cejrowski - aczkolwiek chciałbym, aby Jezus był uszanowany gestem, słowem, czynem, strojem (...)".

 

Niestety Franciszek nigdy nie zadowoli Cejrowskiego butami, a już słowem z całą pewnością nie. "Gadane ma słabe, kazania głosi dość puste z mojego punktu widzenia, miałkie. To takie latynoskie kółka. Tak nic nie powiedział i nie dokończył. Kręci i kręci. Powiedz coś, chłopie, konkretnego!".

 

Sprawa jest beznadziejna i wynika z fatalnego w skutkach niedopatrzenia Kościoła, który nie zaprosił na konklawe ani Cejrowskiego, ani Terlikowskiego. Teraz mamy skutki."

 

"Niestety Franciszek nigdy nie zadowoli Cejrowskiego butami"

A od kiedy to _NASZ_ Papiez jest dla ciebie jakąś świętością, autorytetem? Nie ośmieszaj się.

 

To są sprawy, które ciebie powinny G obchodzić.

Edytowane przez Jacchusia

„Jeśli nie masz co robić, nie rób tego w moim towarzystwie”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maju

 

Naprawdę nie widzisz,że te "unieważnienia" były po prostu kupione.Tak więc kogo stać to sobie unieważnia ,jak kogoś nie stać to ...musi żyć w grzechu.

Nie wiedziałem, że Maju to taki wyrafinowany jajcarz!!!

żeby człowiek zdrowy na umyśle wypisywał coś takiego na poważnie.

 

Jaro 747 zatajenie choroby psychicznej (lub innej) przed ślubem to właśnie częsta przyczyna konsekwencją której jest unieważnienie małżeństwa. ;)

 

Panie Wojciechu nie wiedziałem że ma pan takie informacje. To z "pierwszej ręki"?

Ja pisałem o przypadkach które znam i dodam że nie były to na pewno osoby zamożne. Czy "dawały" w jednym przypadku wiem że na pewno nie, w drugim na 99%.

Edytowane przez Maju

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oto tylko niektóre teksty nie-rasisty-Cejrowskiego:

 

"Oni najpierw muszą dorosnąć do naszego poziomu kulturowego"

 

"Indianie czy wszystkie inne „dzikie” ludy muszą stopniowo dojrzewać do ewangelii, do tego miejsca, w którym my jesteśmy dzisiaj"

 

"Jesteśmy po prostu na innym etapie rozwoju"

 

"Biały człowiek ma misję, bo dostał od losu prezent, dostał więcej niż inne rasy"

 

"Jak maskotki z przepaskami na biodrach, które dla pana tańczą jakieś swoje tańce wojenne sprzed wieków"

 

(

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) )

 

Bez sensu - zdania powyciągane z kontekstu

 

""Oni najpierw muszą dorosnąć do naszego poziomu kulturowego" - to stwierdzenie faktu w odcinku o plemionach ludożerców z Amazonii ---- co w tym rasistowskiego?

"Jesteśmy po prostu na innym etapie rozwoju" --- podobnie

 

Z całą resztą jest podobnie. Wycięte z szerszego kontekstu nabierają innego sensu. Myslałem, że stać cię na wiecej :(

 

 

W kilkunastu odcinkach pokazywał jak ludzie żyjący w różnych, odległych od siebie zakątkach świata, nie mający łącznosci ze sobą, od wieków wpadają na identyczne pomysły podczas wykonywania prac/przedmiotów. Za każdym razem wtedy podkreślał, że dzieje się tak dlatego, że wszyscy jesteśmy tacy sami i pochodzimy od jednego stwórcy!!!

 

Czyli to jest rasizm i rasista?!!!!

 

Niektórym podczas pisania o Katolikach rozum odbiera, bo inaczej tego wytłumaczyć nie można

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Jacchusia

„Jeśli nie masz co robić, nie rób tego w moim towarzystwie”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maju

Naprawdę jesteś aż tak naiwny,że nie zdajesz sobie sprawy iż to "unieważnienie" to tylko furtka dla "swoich" lub bogatych aby obejść zakaz rozwodów.

 

wojtusiu

znowu popychasz lewackie głupoty. Prawo Kanoniczne nie powstało wczoraj specjalnie dla polskich celebrytów.

I - wierz mi - nie tylko "swoi" dostają unieważnienie małżeństwa. Powiem więcej - wielu "swoich" i okropecznie bogatych tego unieważnienia nie dostało.

Podpowiem lewakowi: jak i dlaczego powstał Kościół Anglikański? :)

Czemu Piłsudski zmienił wiarę? Czemu wiele pięknych młodych królowych straciło życie?

itd. itp.

Ale lewakowi wszystko jedno - byle tylko pluć na Kościół, bo teraz lewactwo ma taki prikaz z centrali.

Jeśli DAC - to NOS-DAC z buforem lampowym, jeśli wzmacniacz - to Pure Class A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

(Konto usunięte)

My tu rozmawiamy o konkretnym przypadku, podajemy konkretne przykłady a Ty jak zwykle wyjeżdżasz ze swoją ideologią.

Ktoś tu podał jako możliwy powód chorobę psychiczną.

To kto jest chory?

Cejrowski? Pawlikowska? Pazura?

Po żadnym z nich tego nie widać. Zresztą kościół udzielił im slubów po raz kolejny więc chyba te przyczyny nie miały miejsca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Analizowanie przyczyny czyjegoś rozwodu jest IMO zwyczajnym chamstwem i wp***niem się w czyjeś życie z brudnymi buciorami.

Ale lewactwo tak ma... nic dla nich świętego, niczego nie uszanują.

Jeśli DAC - to NOS-DAC z buforem lampowym, jeśli wzmacniacz - to Pure Class A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Analizowanie przyczyny czyjegoś rozwodu jest IMO zwyczajnym chamstwem i wp***niem się w czyjeś życie z brudnymi buciorami.

Ale lewactwo tak ma... nic dla nich świętego, niczego nie uszanują.

 

Muszę zapytać. Ty człowiek wykształcony, widzący świat również z poza własnego Kraju, twierdzisz że wszyscy ludzie o poglądach lewicowych, czy zbliżonych do lewicowych, tak mają jak raczyłeś bardzo inteligentnie i kulturalnie określić?

W.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet nie tak vlado.

Tak ma każda osoba której hipokryzja Cejrowskiego się nie podoba.

Jak kogoś rażą takie rzeczy to wiadomo lewak.

 

Mnie chodziło wyłącznie o łatwość przypisywania wymyślonej wady, wszystkim ludziom uważanym przez przypisującego za przeciwników. Tego po Osobie "doktorka" się nie spodziewałem.

Korzystając z cechy jaką na pewno muszę posiadać tj. złośliwość, stwierdzę że staje się jasnym dla czego "doktorek" wyemigrował do Irlandii a nie jest moim sąsiadem w Anglii :-)))

W.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość dziadekwłodek

(Konto usunięte)

" Adam Szostkiewicz. - A Cejrowski? To katolicyzm dekoracyjny. Wpisuje się w dzieje polskiej głupoty "

 

całego Cejrowskiego tym zdaniem opisał

 

POważnie?! Mimo wszystko Cejrowski wyrobił sobie markę. Jawnym plagiatem. Ale kto to jest Szostkiewicz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

doktorku

 

A gdzie jest ta centrala?Co do tego ma Piłsudski,który był religijnie obojętny a wyznanie zmienił aby się powtórnie ożenić?

 

dziadekwłodek

 

Poczytaj coś więcej to się dowiesz.

Edytowane przez wojciech iwaszczukiewicz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość dziadekwłodek

(Konto usunięte)

(...)

Poczytaj coś więcej to się dowiesz.

 

doctorku PL. Co mam POczytać i o czym mam się dowiedzieć?

 

nie każdy denaturat pije i głupoty wypisuje

 

Sam przyznałeś się do tego. Kapusta kiszona pomoże twojej wątrobie, ale nie mózgowi. Bo już go nie masz.

Edytowane przez dziadekwłodek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość dziadekwłodek

(Konto usunięte)

oczywiście , w jakim celu mnie zaczepiasz ?

 

dziadzie znasz moją o sobie opinię . Raczej bym unikał a nie kompleksy jak na tacy podawał ... żałosne , jak rzadka sraczka po zepsutej sałatce

 

 

Co bredzisz nałogu?

 

dziadku PL dobrze wiesz co i o czym.

 

Nie wiem. O dochodach lekarzy, czy o ich POziomie intelektualnym lub moralnym?

Edytowane przez dziadekwłodek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście Szostkiewicz ma racje co do Cejrowskiego. Osobiście podejrzewam, że Wojtuś nie jest taki głupi, to cwaniak będący mistrzem lansu i autoreklamy. Tyle, że prawackie lemingi biora wszystkie jego słowa na poważnie a Wojtuś popija tequilę, liczy kasę i śmieje się z naiwniaków.

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co bredzisz nałogu?

 

 

hahaha jak kundelek

 

Rzeczywiście Szostkiewicz ma racje co do Cejrowskiego. Osobiście podejrzewam, że Wojtuś nie jest taki głupi, to cwaniak będący mistrzem lansu i autoreklamy. Tyle, że prawackie lemingi biora wszystkie jego słowa na poważnie a Wojtuś popija tequilę, liczy kasę i śmieje się z naiwniaków.

 

 

na tym ten przekręt polega . Tutaj kasuje szmal za polityczną uległość . Byłem przypadkowym świadkiem gdy na spotkaniu w empiku zamiast o swojej książce ( tak na plakacie zapowiadano spotkanie ) uprawiał pro PiS- owską agitkę a ówczesnego prezydenta L.Kaczyńskiego zachwalał jak producent swój produkt .... typowa propagandowa szujka , jak za PRL

Edytowane przez wladz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość dziadekwłodek

(Konto usunięte)

dziadek

 

Co ty możesz o tym wiedzieć?Przecież masz kontakt tylko z psychiatrami!

 

Przynajmniej nie boję się kontaktu ze skarbówką albo i CBA.

 

 

hahaha jak kundelek

(...)

 

Do mnie językiem Glempa? Ty... !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat oraz na ukrycie połowy reklam wyświetlanych na forum.