Skocz do zawartości
IGNORED

Jak walczyć z trującą lub niejadalną żywnością.


Piotr_1
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Polecam filmik:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Fajne inicjatywy.

Tylko ten wątek o globalnym ociepleniu ni w piz... ni w oko...

 

Bracie Leszku: Dałeś się wkręcić...?

Bracie Reart: Pozostaję w szacunku, ale nie zaczynaj tu o tych ideologiach kreacjonistyczno-ewolucyjnych...

Do Brata Leszka oczywiście również pozostaję w szacunku... jak i do wszystkich tu piszących.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ależ nie zamierzam się głodzić tylko zmieścić się z jedzeniem w czasie 8 godzin. Tym bardziej, że dostarczam 3500kcal.

Czy masz zamiar od razu cwiczyc na silowni? Bo ten system dziala tylko z regularnymi cwiczeniami silowymi.

Jak nie bedziesz cwiczyc to lepiej stosowac system 5-2. Przez piec dni jesz normalnie a dwa razy w tygodniu masz post kiedy jesz tylko jeden posilek 600-900kcal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w tym niedobór wapnia organicznego, który "wypłukiwany" jest przez wapń nieorganiczny zawarty w produktach mlecznych.

 

Panie Leszku B mam prośbę , czy mógłby pan podać mi link lub szerzej wyjaśnić powyższą kwestię "wypłukiwania wapnia organicznego przez wapń nieorganiczny " z góry bardzo dziękuję , Piotrek .

Piotr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano wczoraj, 23:41

 

 

Użytkownik Leszek B dnia 13.05.2014 - 11:07 napisał

 

 

w tym niedobór wapnia organicznego, który "wypłukiwany" jest przez wapń nieorganiczny zawarty w produktach mlecznych.

 

 

Panie Leszku B mam prośbę , czy mógłby pan podać mi link lub szerzej wyjaśnić powyższą kwestię "wypłukiwania wapnia organicznego przez wapń nieorganiczny " z góry bardzo dziękuję , Piotrek .

To ja tez bym poprosił...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy masz zamiar od razu cwiczyc na silowni? Bo ten system dziala tylko z regularnymi cwiczeniami silowymi.

Jak nie bedziesz cwiczyc to lepiej stosowac system 5-2. Przez piec dni jesz normalnie a dwa razy w tygodniu masz post kiedy jesz tylko jeden posilek 600-900kcal.

Cały czas ćwiczę ;)

Trening 4 x w tygodniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy mógłby pan podać mi link lub szerzej wyjaśnić powyższą kwestię "wypłukiwania wapnia organicznego przez wapń nieorganiczny

 

Proponuję zerknąć do przystępnie napisanych artykułów:

 

"Często mówi się, że kawa, alkohol, a także stres wypłukują magnez z organizmu. Ale jak one to robią? Jak można z organizmu jakąś substancję "wypłukać" przy pomocy innej substancji? Jest to rzecz jasna przenośnia, bowiem w rzeczywistości owo wypłukiwanie polega na tym, że pewne aktywne związki chemiczne w połączeniu z innymi stają się obojętne, co ma istotne znaczenie w neutralizacji i wydalaniu toksyn. Jedną z takich substancji jest magnez, który może być użyty zarówno do zobojętnienia toksyn wnikających do organizmu z zewnątrz, jak kofeina albo alkohol, czy hormonów wydalanych w stresie przez organy wydzielania wewnętrznego, jak adrenalina albo testosteron."

całość: www.bioslone.pl/porady-medycyny-ludowej/magnez

 

 

"Zobojętnienie aktywnych toksyn następuje w wyniku połączenia ich z substancjami zobojętniającymi, zwykle wapniem, magnezem oraz witaminą B9. Powstałe w ten sposób obojętne związki chemiczne trzeba jeszcze wydalić, do czego niezbędne są inne substancje, głównie witaminy C i E. W naturze wszystkie substancje odżywcze występują niejako w komplecie, czyli że dostarczając organizmowi substancje energetyczne, dostarczamy także substancje niezbędne do unieszkodliwienia i wydalenia produktów przemiany materii."

całość: portal.bioslone.pl/profilaktyka-zdrowotna/dlaczego-niektorzy-nie-moga-wyzdrowiec

 

Pasteryzacja jest procesem stosowanym w technologii żywności, mającym na celu przedłużenie trwałości produktów spożywczych poprzez zniszczenie drobnoustrojów i enzymów zawartych w tych produktach. Proces pasteryzacji polega na ogrzewaniu produktów żywnościowych w temperaturze 60 - 100 °C w czasie od kilku do kilkudziesięciu minut. Pasteryzacja dość skutecznie uśmierca większość drobnoustrojów wywołujących psucie się produktów spożywczych, a więc wydłuża ich okres przydatności do spożycia. Mankamentem tej metody konserwowania żywności jest to, że w wysokiej temperaturze zniszczone zostają także witaminy i minerały, szczególnie witaminy z grupy B oraz sole wapnia organicznego, które rozpadają się na nieprzyswajalny wapń nieorganiczny.

 

Tymczasem w procesie przemiany materii powstają toksyczne produkty tej przemiany. Do dezaktywacji produktów przemiany materii niezbędny jest wapń organiczny, zaś do ich wydalenia organizm zużywa witaminy i enzymy, które w normalnych warunkach znajdują się w zjedzonym pożywieniu. W produktach pasteryzowanych tych substancji nie ma, więc organizm witaminy musi pobierać z zapasów tkankowych, a enzymy stworzyć sam, też z zapasów. I tak to działa... dopóki organizm takie zapasy posiada.

całość: portal.bioslone.pl/obalanie-mitow/konserwowanie-zywnosci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję zerknąć do przystępnie napisanych artykułów:

 

Dla mnie to jednak zbyt przystępnie ;)

Jako chemik organik ze specjalnością zw. metalorganicznych z wykształcenia i człowieka z kilkunastoletnią praktyką w przemysle farmaceutycznym troche mnie zdziwiła ta terminologia jakoby "dobry wapń był wypierany przez "zły". Bo takie zdania są już, powiem oględnie, bajkowe.

Generalnie zw. metalolorganiczne są nietrwałe. Większość hydrolizuje już pod wpływem czystej wody.

W całym organizmie te procesy zachodzą przez cały czas, to cała fabryka chemiczna zatrudniona do syntezy, rozkładu, utleniania redukcji itd. Istotne jest utrzymanie określonego poziomu równowagi co skutkuje dobrym metabolizmem i zdrowiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było mowa o związkach wapnia...?

Np.chelaty:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w tvn24 reklamują Jiaogulan

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

czy ktoś wie co to daje

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Nie należy mylić prawdy z opinią większości

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rośnie u mnie na ścianie przy moim biurku komputerowym.

Również na ogródku przezimowała zeszłoroczną zimę. Po tej jeszcze nie wyszła z gruntu... zobaczymy.

Próbowałem spożycia, celem eksperymentu. Na pewno nie truje...

 

Co do walorów to masz w załączonych przez siebie linkach.

 

Do kupienia w centrach ogrodniczych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było mowa o związkach wapnia...?

Np.chelaty:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Chodziło mi o sformułowanie, że wapń nieorganiczny wypłukuje organiczny.

Kation Ca++ jest po prostu kationem Ca++.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez jar1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako chemik organik ze specjalnością zw. metalorganicznych

Jar1- jako absolwent instytutu syntezy organicznej wydz. chemicznego PWr(to pierwsze moje ukończone studia) pozdrawiam kolegę chemika- organika. (hihi : wapń walczy z wapniem)

JAK FACET Z DWIEMA ZDROWYMI NERKAMI MOŻE NIE MIEĆ KASY NA AUDIOFILSKIE KABLE

TROLLE -istnieli zawsze, a przed wynalezieniem internetu wyżywali się na ścianach publicznych klozetów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o, widzę klub oszołoma reaktywacja. Króluje oczywiście Retard i Leszek B.

 

 

Jak tam panowie, zdrowotna kawka w dupkę zaaplikowana?

 

 

Jakiś pajac "po latach poszukiwań" odkrył panaceum i teraz dobrze radzi ludziom. No ten scenariusz to już chyba znamy. Na co jeszcze te alternatywne klauny nie wynaleźli panaceum? Chociaż oni wcale nie są żałośni. Sprzedawać witaminki albo wodę z cukrem po 100zł za opakowanie, to trzeba mieć łeb. Jeden hardcoreowiec to nawet witaminę C na aids sprzedawał. Głupi na pewno nie był.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A propos witaminki C:

 

Na konferencjach naukowych tacy nienormalni lekarze propagują metodę usuwania metali ciężkich z organizmu, właśnie tą witaminką.

Przyjmowana w dawkach dziennych nawet kilkudziesięciu gramów (sic).

 

Zmam kilku obywateli w moim mieści, którzy poszli tym śladem. Nie oszołomy, tylko m. in. lekarz i farmaceutka... Efekty, twierdzą znakomite.

A to tylko witaminka C. Do tego syntetyczna Lewoskrętna, CzDA około 50 zł za kg...

 

Ale "idioci" z tych ludzi... ;-)

 

Aha: I są wzory chemiczne wskazujące, że ów kwas askorbinowy rzeczywiście wiąże metale...

 

Mogę napisać o większych jajach.

Leczniczych właściwościach niejakiego chlorynu sodowego... i prześmiewczo straszących artykułach w Europie. Ów to składnik wybielaczy...

Nic z tego, że koncerny farmaceutyczne trują ludzi innymi specyfikami, droższymi... bo m.in. opatentowanymi...

Na wybielaczu nikt by nie zarobił...

I a jakże, znam ludzi, którzy wyszli dzięki temu z poważnych problemów. Ci wierzący w koncerny już odeszli...

Ciekawe...

 

PS: Jestem przeciwnikiem aplikowania przypadkowo kupionych chemikalii (Allegro). Ale to właśnie efekt zakłamania współczesnej farmacji (koncernów). Naokoło jest tyle dobrych rozwiązań. Bady, Pan Bóg zadbał o wszystko...

A przeciwko "trawce" też jesteś?

Znajoma właśnie dogorywa na jakiś nowotwór w komforcie, bo zażywa maryśkę. Są takie kraje, gdzie to dopuszcza prawo i już nawet lekarze to przepisują... A dotąd niesamowicie cierpiała, ona fizycznie i cała rodzina psychicznie...

A który koncern farmaceutyczny produkuje bezpieczny skuteczny lek na uśmierzanie bólu i leczenie m.in ch. alzheimera...?

 

Ślepa uliczka, Bady.

Dobry Bóg przewidział wszystko...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ted, bez przesady.

Mi na przykład, do tego abym czuł się szanowany, nie jest konieczna niczyja pokora.

 

Żle mnie zrozumiałeś,miałem na mysli samego Boga,i ludzi którzy są wierzącymi.Nie można tak sobie rzucać tekstami,jak to zrobił bady.Pewne sprawy,jak sacrum trzeba uszanować,tak kultura osobista nakazuje,upomnienie nie powinno być urazą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>ted125

 

Ale Bóg się nie obraża. Obrażanie się za niego jest zbędne.Jeśli jesteś katolikiem to pamiętaj, że twój nie musi być tym , który został zacytowany.

 

KPW?

 

Akurat Twoje uzasadnienie czego kolwiek,jest jak dla mnie, najmniej przekonywujące...Człowiek mający sumienie wie w swojej świadomości czym jest grzech,niech to wystarczy.

Edytowane przez ted125
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

GMO pestycydy i sztuczne produkty korporacji jako glowna przyczyna takiego rozrostu zachorowalnosci na raka....

U nas największe zagrozenie dla zdrowia i zycia ludzkosci (korporacje) sa jeszcze slabe ale w takiej hameryce maja przesrane (czytaj artykuł jak poczynaja sobie to tylko jedna z wielu dziedzin ich poczynania) ale z czasem hamerykanskie i inne korporacje zawladna caly nasz rynek i zlikwiduja naturalna żywność wiec i my będziemy mieli przesrane.... nasze pokolenie będzie ostatnim majacym szanse zjesc prawdziwa zywnosc....

No chyba ze dyktatorzy kapitalizmu wywolaja konflikt swiatowy to wtedy moga nadejsc zmiany

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

chwilowy brak działalności w audio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PODPISZ PETYCJĘ W OBRONIE MEDYCYNY NATURALNEJ.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Lek. med. Ewa Bednarczyk-Witoszek jest specjalistą laryngologiem. Ma certyfikat nr 13 uprawniający do udzielania porad w zakresie diety optymalnej. Diety w różnych dziedzinach medycyny zgłębia już od 25 lat.

W powyższym wywiadzie prezentuje Dietę dobrych produktów (DDP) oraz przedstawia jak poruszać się po różnorakim zaopatrzeniu organizmu celem nie obciążania jednego, zwykle nadużywanego szlaku metabolicznego. DDP chroni przed infekcjami, likwiduje wszechobecne nadciśnienie samoistne, nadwagę i nękające większość ludzi - dolegliwości żołądkowo-jelitowe. Odkrycie i opisanie w niniejszej książce przyczyn Fenomenu Brzasku w cukrzycy I i II jest kamieniem milowym w dietetyce dotyczącej zarówno starzenia się jak i powstawania nowotworów.

Wątki przez nas podejmowane:

- święta geometria w budowie ludzkiego ciała

- przyczyny alergii i sposoby ich całkowitego wyleczenia

- o cukrach

- czy cukrzyca jest uleczalna

- jakie problemy wywołuje spożywanie produktów mlecznych

- leczenie wrzodów żołądka

- co jest przyczyną kataru i jak się go pozbyć

- jak wyleczyć problemy z zatokami

- co jest przyczyną nadciśnienia

- jakie są przyczyny nadwagi

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...

Wyznanie kardiologa – polecane diety są złe!

 

My, lekarze, przy całym naszym doświadczeniu i autorytecie, często stajemy się zarozumiali i z trudem zauważamy, że nie mamy racji. Więc teraz otwarcie przyznam się, że się myli...

My, lekarze, przy całym naszym doświadczeniu i autorytecie, często stajemy się zarozumiali i z trudem zauważamy, że nie mamy racji. Więc teraz otwarcie przyznam się, że się myliłem. Jako kardiochirurg z 25-letnim doświadczeniem, który przeprowadził ponad 5000 operacji na otwartym sercu, powinienem w końcu naprawić swoje błędy, opierając się na dowodach medycznych i naukowych1.

To pierwsze słowa tekstu opublikowanego w Internecie przez amerykańskiego kardiochirurga, dr. Dwighta Lundella. Publikacja krąży po sieci, a na Facebooku zebrała już ponad 30 tysięcy lajków.

Chirurg wyjaśnia dalej, jak odkrył, że dieta złożona ze świeżych, naturalnych i nieprzetworzonych produktów, w połączeniu z umiarkowanym wysiłkiem fizycznym (regularne spacery) pozwala zapobiec chorobom serca, nadciśnieniu, cukrzycy i Alzheimerowi. A nawet leczyć z tych chorób!

Dr Lundell omawia 25 lat swojej pracy lekarskiej, w czasie której przepisywał leki na obniżenie cholesterolu (fibratów, statyn) i niesłusznie zalecał pacjentom dietę niskotłuszczową. Oświadcza, że niedawno zdał sobie sprawę ze swojego błędu, zakończył praktykę lekarską i poświęcił resztę kariery zawodowej zapobieganiu chorobom serca.

 

Dieta niskotłuszczowa jest zła

Wspomniany dr Lundell wyjaśnia, że zalecanie leków obniżających cholesterol i diet ubogich w tłuszcze nie daje się już moralnie obronić. A to dlatego, że diety niskotłuszczowe są równocześnie bogate w węglowodany proste i złożone, które niszczą ściany naczyń krwionośnych i wywołują przewlekły stan zapalny.

Właśnie ten stan zapalny sprawia, że cholesterol przykleja się do ścianek tętnic i wiąże się z innymi cząstkami (płytkami krwi, wapniem), tworząc płytkę miażdżycową. Ta zmniejsza średnicę tętnicy i jednocześnie zwiększa ryzyko, że utknie w niej zakrzep, który spowoduje zator, zawał serca lub udar mózgu.

Jeśli codziennie po kilka razy wywołujesz u siebie skok poziomu cukru we krwi, to tak, jakbyś przejechał papierem ściernym po delikatnej wewnętrznej ściance naczyń krwionośnych – wyjaśnia dr Lundell. Sam miałem okazję oglądać, jakie są tego skutki w tętnicach tysięcy ludzi. Spróbuj wyobrazić sobie powtarzające się pocieranie drucianą szczotką o delikatną skórę, aż się zaczerwieni i zakrwawi. Tak może wyglądać proces zapalny, który być może właśnie zachodzi w Twoim organizmie2.

 

Omega-6 i omega-3

Dr Lundell neguje nie tylko węglowodany rafinowane, lecz także brak równowagi między kwasami tłuszczowymi omega-6 a omega-3 we współczesnej diecie. Nadmiar omega-6 powoduje stan zapalny, a właśnie jego najwięcej spożywamy, używając oleju słonecznikowego, z pestek winogron, z krokosza czy z kukurydzy. Znajdziesz je prawie w każdej kuchni Polaka, ponieważ są tanie.

Idealne proporcje kwasów omega-6 do omega-3 w diecie powinny wynosić 3:1, podczas gdy w praktyce najczęściej jest to 15:1, a nawet 30:1.

Ogólnie rzecz ujmując, zdumiewające jest ignorowane faktu, że węglowodany „złożone”, takie jak zboża, makarony czy pizza mogą podnieść poziom cukru we krwi tak samo jak cukier w kostkach. A co z tonami słodyczy i cukru, które masowo pochłaniają tak dzieci, jak i dorośli?

Jednak jakby nigdy nic ludziom nadal wmawia się, że to tłuszcze są złe!

Na szczęście nikt nie wpadł jeszcze na pomysł delegalizacji Poczty Zdrowia...

Zdrowia życzę!

Jean-Marc Dupuis

 

PS: Jeśli interesują Cię naturalne metody leczenia chorób serca, cukrzycy, nadciśnienia, zapalenia stawów i wielu innych dolegliwości, obejrzyj tę prezentację. Dowiesz się z nich o wielu substancjach, których skuteczność jest potwierdzona badaniami naukowymi:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

PPS: Jeśli sądzisz, że te informacje mogą zainteresować kogoś znajomego, śmiało mu je prześlij. A jeśli jeszcze nie jesteś prenumeratorem Poczty Zdrowia, a również chciałbyś otrzymywać ten newsletter bezpłatnie, możesz podać swój adres e-mail tutaj.

Źródła:

1, 2. Heart surgeon declares on what really causes heart illness,

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

 

źródło

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 4 tygodnie później...

Arton , a może Joasia Rajska by "wydębiła" od kosmitów jakiś reproduktor czy też generator (nie znam się za bardzo na tym kosmicznym słownictwie) nieskażonej żywności ?

Ona ma w końcu wiedzę o tej "najwyższej fizyce" czy też hiperfizyce, więc dla niej to tak jak pierdnięcie :) .

Edytowane przez Rambo

"Jakkolwiek będzie - będzie inaczej, aniżeli sobie wyobrażamy - ponieważ między Dobrem a Złem znajdujemy się w życiu i w świecie

wielowymiarowym,w którym dokumentnie pomieszane jest Przypadkowe z Nieuchronnym."(S. Lem 1999)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 1 miesiąc później...

A ja zostałem od niedawna namiętnym mlekopijem.

Właściwie to nigdy nie stroniłem, ale specjalnie to chodziłem tylko na takie prosto od krowy, jeśli była okazja.

 

A obecnie odstawiłem te wszystkie cole, fanty, montainy, itp. Przestały mi jakoś smakować. Nawet woda mineralna niebyt podchodzi.

I pijam mleko, w upały nawet do 2 litrów dziennie.

Szkoda tylko że prawdziwego nie można kupić w sklepie. A szkoda, na pewno byłby jakiś popyt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boje sie o żywnośc lrzyszlosci jak korporacji nie oslabimy nie będzie prawdziwej żywności w przyszłości. .. ostatnio czyyalem o GMO i sie pytam jak to możliwe ze trucizna jest legalna...

Ale korporacje sa za mocne i nawet trutke jak chca to zalegalizuja

Czeka nas sztuczne korporacyjne jedzenie....

chwilowy brak działalności w audio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat oraz na ukrycie połowy reklam wyświetlanych na forum.