Skocz do zawartości
IGNORED

katastrofa pod Smolenskiem


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Gość StaryM

(Konto usunięte)

hm, ja też nie mam 1600 zł brutto ale zdecydowana większość tak ma.

Pewnie to nie jest wina ,,zielonej wyspy'' Słońca Peru.

Na pewno jest. Najlepszy premier od czasów Mieszka I pozostawił odchodząc płacę minimalną w 2007 roku 936 złotych, A ten rudy bumelant i złodziej podniósł ją aż do 1600. Drań.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Bardzo ważna osoba z TVN zarządziła, że prof. Binienda nie może być zapraszany do studia"

 

opublikowano: dzisiaj, 18:10 | ostatnia zmiana: dzisiaj, 18:21

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

no, czytałem, po prostu szydera z ludzi..w żywe oczy nam kłamią...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no, czytałem, po prostu szydera z ludzi..w żywe oczy nam kłamią.

dam glowe ze ciebie tez nie zaprosza jak cie troche poczytaja . Ostatecznie to jest powazna instytucja...

 

hehehehehehehehehehehehehehehe...zwroc uwage zeby ci slina po brodzie nie pobrudzila kolnierzyka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dam glowe ze ciebie tez nie zaprosza jak cie troche poczytaja . Ostatecznie to jest powazna instytucja...

 

hehehehehehehehehehehehehehehe...zwroc uwage zeby ci slina po brodzie nie pobrudzila kolnierzyka.

heheheheheheheheheheheheeh...nie wierzę hehehehehehehehehee
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak więc używane przez Tomka i resztę argumenty doprowadzą nas zaraz do wniosku...że leciał antek dwupłatowiec, a nie tutek.

 

I to by wszystko tłumaczyło!!! Brzoza urwała kawał dolnego płata ale samolot lecial dalej dzięki górnemu. Dopiero wybuch go załatwił.

 

Ta koncepcja może stworzyć podwaliny pod tzw. zunifikowaną teorię katastrofozamachu smoleńskiego.

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta koncepcja może stworzyć podwaliny pod tzw. zunifikowaną teorię katastrofozamachu smoleńskiego.>>.moze byc .bedzie to teza tzw uniwersalana zaleznie od lata i wyborczego i tzw normalnego dla ludzi pokroju..koles.

 

moze da sie pociagnac przez dwie kadencje sejmowe i jedne wybory.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I to by wszystko tłumaczyło!!! Brzoza urwała kawał dolnego płata ale samolot lecial dalej dzięki górnemu. Dopiero wybuch go załatwił.

 

Ta koncepcja może stworzyć podwaliny pod tzw. zunifikowaną teorię katastrofozamachu smoleńskiego.

no, możliwe , hehehe

 

Zabrakło dzieciątku argumentów? Tak się kilkulatki w piaskownicy zachowują.

Widać jaki jest poziom intelektualny sekty smoleńskiej.

Nie , spoko.Zajarałem i miałem z was taką polewę , jacy jesteście pojechani, jak was zaprogramowali, hehe, jak roboty.Normalnie masakra. Co media z ludźmi robią.TVN to potęga.

 

no nie przesadzajmy.Argumentacja jest jasna i prosta w swojej wymowie.

ty i tak nie zrozumiesz, przekracza to twoje możliwości, hehehe.Weź lepiej zajaraj .Serio.Spal zioło.To ci pomoże.Od razu zobaczysz jakie to wszystko jasne i czytelne.Polecam, hehehehe

 

Poważnie chłopaki.Zajarajcie !!Umówcie się w trójkę , spotkajcie,zajarajcie wrzućcie najpierw TVN24 a potem , jak już zajarzycie o co chodzi włączcie sobie jakąś dobrą komedię , ale z dobrymi dialogami.Mówię wam śmichu tyle,hehehe ....i luz....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpadł prawdziwek któremu słoma z butów wyłazi i wydaje mu się, że będzie innych ustawiał. W sumie nawet zabawne.

No pewnie , że zabawne, hehe.Po za tym ja was nie ustawiam, nie taki mam zamiar .Chcę żebyście sami zrozumieli co się naprawdę dzieje.Żebyście przejrzeli.Ale raczej się nie da.Za późno.Wy już nie chcecie przejrzeć.To poszło już za daleko.Właściwie to szkoda mi was.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No pewnie , że zabawne, hehe.Po za tym ja was nie ustawiam, nie taki mam zamiar .Chcę żebyście sami zrozumieli co się naprawdę dzieje.żebyście przejrzeli.Ale raczej się nie da.Za późno.Wy już nie chcecie przejrzeć.To poszło już za daleko.Właściwie to szkoda mi was.

Czymżeś sie tak ubakał, koleś?

Człowiek może być dobry, uczciwy ale i tak ilość ludzi na jego pogrzebie zależy od pogody...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    • Biuletyn

      Chcesz być na bieżąco ze wszystkimi naszymi najnowszymi wiadomościami i informacjami?
      Zapisz się
    • KONTO PREMIUM


    • Ostatnio dodane opinie o sprzęcie

      Ostatnio dodane opinie o albumach

    • Najnowsze wpisy na blogu

    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

     

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat oraz na ukrycie połowy reklam wyświetlanych na forum.