Skocz do zawartości
IGNORED

SERIALE ZAGRANICZNE


Cervantes
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

23 godziny temu, J4Z napisał:

Wczoraj podjarany, że Diuna dwójka jest na HBO, włączam, a tam dubbing. 😞

Jest opcja włącz napisy, wtedy to badziewne dabingowanie powinno zniknąć. Trudno, nie ma lektora, niech będa napisy. 

Dubbing toleruję wyłącznie w kreskówkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 23.05.2024 o 14:03, soundchaser napisał:

Zacząłem oglądać na Amazonie serial z gatunku dramat-horror "Oni" (Them).
Początek ciekawy i wciągający. Zobaczymy co będzie dalej.
Dość wysoko oceniony na stronie Filmweb.

Świetny serial. Jestem po 5 odcinkach...polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
51 minut temu, jezz napisał:

Dziędziel jako baron Harkonnen jest fenomenalny.

Dziędziel w tym jego głos, jest fenomenalny, tak czy inaczej. 

Dubbingu, jako takiego nie trawię i już.

Ten proceder zabiera wiekszości aktorom dużo z wartości ich gry. Dlatego poza kreskówkami zakazałbym go kategorycznie. 

P.S. ciekawostką jest, że ród Harkonnenów w tym universum, w samych początkach, czyli pierwszym buncie przeciw maszynom, był najszlachetniejszym i najbardziej zasłużonym dla ludzkości, dopiero później się "nieco" zdegenerował.

Film tak daleko wstecz nie sięga i raczej nie sięgnie. Trzeba przeczytać wszystkie 6 tomów Diuny - Herberta ojca i to nie wszystko, są dodatkowe prequele, rozpisane w ramach 10000 lat wiele wyjaśniające, dopisane przez Herberta syna, na podstawie szkiców ojca. 

Edytowane przez iro III
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sugar - Apple TV.

Świetny serial detektywistyczny z niespodziewanym twistem 🙂

Odmienny, inny, fajne nawiązania do klasyki kina, miejscami wolny i relaksujący. Świetny Collin....że też on jeszcze nie otrzymał Oscara?! 🤔

No żal, że się skończył🤨

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio szukałem czegoś sensownego, ale niestety nie znalazłem. W desperacji zacząłem oglądać:

Maxton Hall - 2024

Typowy serial dla młodych. 2 pierwsze odcinki, nawet nieźle zrobione. Fabuła do porzygania ta sama. Ciąg dalszy jest przewidywalny, ale serial cechuje dynamika, więc ogląda się go dobrze. Jeśli ktoś lubi takie klimaty, można obejrzeć. Przy okazji oglądania tych wypchanych pychą postaci, uświadomiłem sobie, że najgorszą karą jaka mogła by mnie spotkać, był by wymuszony kontakt z takim środowiskiem. Wolałbym zanurzyć się w gównie po szyję, niż doświadczyć czegoś podobnego.

Edytowane przez Mrok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Mrok napisał:

Ostatnio szukałem czegoś sensownego, ale niestety nie znalazłem. W desperacji zacząłem oglądać:

Maxton Hall - 2024

Typowy serial dla młodych widzów. 2 pierwsze odcinki, nawet nieźle zrobione. Fabuła do porzygania ta sama. Ciąg dalszy jest przewidywalny, ale serial cechuje dynamika, więc ogląda się go dobrze. Jeśli ktoś lubi takie klimaty, można obejrzeć. Przy okazji oglądania tych wypchanych pychą postaci, uświadomiłem sobie, że najgorszą karą jaka mogła by mnie spotkać, był by wymuszony kontakt z takim środowiskiem. Wolałbym zanurzyć się w gównie po szyję, niż doświadczyć czegoś podobnego.

To po co oglądasz?

Nie wierzę w pesymizm. Jeżeli coś nie idzie po Twojej myśli, przebijaj się do przodu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
32 minuty temu, Mrok napisał:

Z nudów. Dawno nie widziałem filmu, który by mnie zaintrygował. W tym roku ma być drugi sezon smoków, może to się uda.

Nobody (2021)

polecam ten:
Outfit (2022)
 

I nie czytaj tych bredni na filmwebie.

lepiej obejrzeć.

Edytowane przez Pseudodrummer

Nie wierzę w pesymizm. Jeżeli coś nie idzie po Twojej myśli, przebijaj się do przodu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Mrok napisał:

Ostatnio szukałem czegoś sensownego, ale niestety nie znalazłem. W desperacji zacząłem oglądać:

Maxton Hall - 2024

Typowy serial dla młodych. 2 pierwsze odcinki, nawet nieźle zrobione. Fabuła do porzygania ta sama. Ciąg dalszy jest przewidywalny, ale serial cechuje dynamika, więc ogląda się go dobrze. Jeśli ktoś lubi takie klimaty, można obejrzeć. Przy okazji oglądania tych wypchanych pychą postaci, uświadomiłem sobie, że najgorszą karą jaka mogła by mnie spotkać, był by wymuszony kontakt z takim środowiskiem. Wolałbym zanurzyć się w gównie po szyję, niż doświadczyć czegoś podobnego.

Myliłem się. Moja pierwotna ocena była przedwczesna i w dużej mierze nacechowana moim nastawieniem do władzy, którą postrzegam za najbardziej trujący jad. Spodziewałem się typowego standardu, a przeżyłem miłe rozczarowanie. Dwa pierwsze odcinki były typowe, ale trzeci to już jest wysoka półka. Reżyser potrafi operować emocjami, ukazywać i dozować subtelności, do tego profesjonalnie prowadzona kamera, no więcej dobra gra młodych aktorów. Nie wiem co będzie dalej, ale serial zasługuje na 7 mocnych punktów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Mrok napisał:

Myliłem się. Moja pierwotna ocena była przedwczesna i w dużej mierze nacechowana moim nastawieniem do władzy, którą postrzegam za najbardziej trujący jad. Spodziewałem się typowego standardu, a przeżyłem miłe rozczarowanie. Dwa pierwsze odcinki były typowe, ale trzeci to już jest wysoka półka. Reżyser potrafi operować emocjami, ukazywać i dozować subtelności, do tego profesjonalnie prowadzona kamera, no więcej dobra gra młodych aktorów. Nie wiem co będzie dalej, ale serial zasługuje na 7 mocnych punktów.

Jesteś po 3 jak rozumiem? Może poczekaj do końca. :D

Lenovo, Adi-2 lps, UR Unico Gold Lion, Telefunken TL 710

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 30.05.2024 o 21:26, Mrok napisał:

w dużej mierze nacechowana moim nastawieniem do władzy, którą postrzegam za najbardziej trujący jad.

+ 1 !

W takim razie może spodoba Ci się "The Standoff at Sparrow Creek". Mimo pewnych niedociągnięć scenariusza to całkiem niezły film z mocnym libertariańskim przesłaniem i niezłym twistem na końcu.  

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 1.06.2024 o 13:22, Maciej Mki napisał:

"The Standoff at Sparrow Creek"

Oglądałem kiedyś. Rzeczywiście zadziwiająco antyfaszystowski. Przy wyższym budżecie i reklamie mogłyby to być nowe "Wściekłe Psy", bo schemat historii podobny jednak z dużo głębszym przesłaniem. To film, tak przy okazji, a nie serial.

"... Mój pogląd na islam jest taki, że NIE jest to tak naprawdę religia. Według mnie jest to totalitarna ideologia polityczna z elementami religii..." ---- WWW.EUROISLAM.PL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 29.05.2024 o 11:52, Ajothe napisał:

Sugar - Apple TV.

Świetny serial detektywistyczny z niespodziewanym twistem 🙂

Odmienny, inny, fajne nawiązania do klasyki kina, miejscami wolny i relaksujący. Świetny Collin....że też on jeszcze nie otrzymał Oscara?! 🤔

No żal, że się skończył🤨

Skończyłem właśnie i generalnie do 6 odcinka jak dla mnie przerost formy nad treścią, a w 2 ostatnich odcinkach to już w ogóle siadło wszystko..

W trakcie szóstego już myślałem, że ten twist fabularny polega na tym, że to kolejny serial "superheroes", ale pod koniec (tylko śpiewającej Angel Olsen żal) okazało się, że jest jeszcze gorzej...   Za stary jestem na takie pierdoły.   

PS   Fakt, że Farrell to jednak wspaniały aktor i sprawdza się we wszystkim.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacząłem oglądać serial "Sympatyk" na HBO:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Odpadłem w połowie drugiego odcinka. Strasznie amerykańscy ci Wietnamczycy. Dziwna forma, nieustanne retrospekcje, ja tego nie kupuję.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Pogardzam wszystkimi i mam wstręt taki do hołoty umysłowej, że rzygam."          Stanisław Ignacy Witkiewicz – Listy do żony (1928-1931)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 9.06.2024 o 17:38, d-t-x napisał:

Zacząłem oglądać serial "Sympatyk" na HBO:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Odpadłem w połowie drugiego odcinka. Strasznie amerykańscy ci Wietnamczycy. Dziwna forma, nieustanne retrospekcje, ja tego nie kupuję.

Ja też, poza tym, nudne.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serial Dopesick (Lekomania) z 2021 roku o epidemii opiatów w USA. Naprawdę doskonały, świetna obsada. Bardzo polecam. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, chcheckitout napisał:

Czy jest na sali jakiś psycho fan The walking dead ? Chciałbym wrócić do tego serialu i potrzebuje pomocy w zlokalizowaniu sezonu itp 

Jestem normalnymfanem i oglądam właśnie po raz pierwszy. Do ok. połowy sez. 7 jakby co być może pomogę. 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, dimo1 napisał:

Bardzo polecam. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Nie serial, ale odnoszę wrażenie, że tematyka podobna. Netflix

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Dołącz do dyskusji

    Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
    Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

    Gość
    Dodaj odpowiedź do tematu...

    ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

      Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

     Udostępnij



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    • Biuletyn

      Chcesz być na bieżąco ze wszystkimi naszymi najnowszymi wiadomościami i informacjami?
      Zapisz się
    • KONTO PREMIUM


    • Ostatnio dodane opinie o sprzęcie

      Ostatnio dodane opinie o albumach

    • Najnowsze wpisy na blogu

    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

     

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat oraz na ukrycie połowy reklam wyświetlanych na forum.