Skocz do zawartości
IGNORED

Co myślicie o INFINIY ALPHA???


Gość Piotr Z.

Rekomendowane odpowiedzi

hmmm ten zestaw jak rozumiem jest w jakiejś promocji, za tą cene to rzeczywiście jest bardzo dobra oferta. tylko wydaje mi się że do 25m alpha 50 będą za duże, gdybyś kupił 40 to zaoszczędzisz troche pieniędzy a pozatym, 40 ma te same przetworniki co alpha center co gwarantuje odpowiednie zgranie. To samo się tyczy gł. tylnych w zupełności starczą alpha 10 ( także te same przetworniki), dzięki temu manewrowi starczy ci na lepszy subwoofer ja osobiście polecam coś z oferty paradigma może uda ci się jeszcze dostać ps-1000 v.3 ja zapłaciłem za niego 1900zł i uważam że w kinie robi popostu trzęsienie ziemi

Tak więc mój typ to: Alpha 40,10 i center oraz sub np. paradigm ps-1000.v3

 

Niewiem tylko czy te 8000zł masz tylko na kolumny jezeli tak to oczywiście z czystym sumieniem polecam kefy z serii Q naprawde niezapomniane wrażenia!!!

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat oraz na ukrycie połowy reklam wyświetlanych na forum.