Skocz do zawartości
IGNORED

Totem Mite, Staff, odsluchy, schematy


systex

Rekomendowane odpowiedzi

No bez przesady z tym kupowaniem hurtowych ilości. Trzeba być tylko zaopatrzonym w odpowiednie wartości

Lancaster łączył PIO 2,2 + 0,22 + teflon 0,1. Ja nie miałem pod ręką 0,22 ale 0,48 więc złożyłem to inaczej wybierając większe 2.2 i teflony ponieważ chociaż jednego chciałem tu mieć.

 

W grupowym zamówieniu teflony też są FT-2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tych wszystkich, którzy budowę mietków mają już za sobą. Mam dylemat z wyborem rury bass-reflexu. Kupiłem w polinku bs-a o długości 120 mm ale jego najmniejsza wewnętrzna średnica wynosi 29 mm (zamiast deklarowanych 32 mm) wychodzi więc, że średnia średnica będzie miała wartość ok. 32 mm a w oryginałach jest 35 mm. Czy nie lepiej wstrzymać się z montażem (zrobieniem otworu) i poszukać bardziej zbliżonego wymiarami, czy nie będzie to miało jakiegoś szczególnego znaczenia. Dla zainteresowanych podaję link do specyfikacji wspomnianego bs-a:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) nr części: 900022?

Z góry dziękuję za pomoc i życzę udanych konstrukcji.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troszkę odświeże wątek :). Mam problem obleciałem pare sklepów w moim świetnym mieście Białymstoku, i nigdzie nie mieli mdfu :/. Jeśli ktoś z Białegostoku jest tutaj na forum i byłby tak miły podać mi namiary na sklep w którym sprzedają i tną na wymiar mdf to byłbym bardzo wdzięczny. Póki co biedne głośniczki leżą gołe na stole i się wygrzewają :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Owszem mają mdf w Krakowie (sam kupowałem), ale nie zawsze w odpowiedniej grubości. Przed wycieczką radzę zadzwonić i zapytać czy jest aby na pewno, żeby nie jechać darmo, no chyba że i tak potrzebne są jakieś kwiatki do domu :) A co do cięcia do mm to bym polemizował. Głównie mają problemy z utrzymaniem kąta prostego na grubości materiału. Być może lepiej jest kupić tam większy kawałek i dać normalnemu zakładowi do pocięcia. Inaczej można po złożeniu mieć równoległościan zamiast prostopadłościanu :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Centralny juz zrobiony, monitorki wlasnie koncze. Jak tylko beda gotowe pozwole sobie rowniez zamiescic fotki.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

post-12582-100001017 1180511590_thumb.jpg

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A teraz jeszcze zamieszczam fotki juz gotowych monitorkow.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

post-12582-100000992 1180527380_thumb.jpg

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdjęcia

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

post-10639-100000902 1180619495_thumb.jpg

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...

Może offtopic ale kilka dni temu wstawiłem Mietki do nowego mieszkania. Salon pusty, 24 m2, prawie kwadrat. Grało to masakrycznie, wybita mocno średnica, echo, sceny żadnej, każdy głośnik gra osobno. Po wstawieniu dużej kanapy jest już trochę lepiej, jakaś scena śię pojawiła, chociaż rozmazana, echo poważnie zmalało. Wnioski oczywiste, dopóki nie zrobię porządku z pokojem, nie ma się co brać za jakie kolwiek zabawy z audio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

     

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat oraz na ukrycie połowy reklam wyświetlanych na forum.