Skocz do zawartości
IGNORED

Kryteria oceny kolumn głośnik. stereo


progart

Rekomendowane odpowiedzi

Snajper ma absolutną racje.

Nie słucha sie głośników tylko muzyki. Pochodź po sklepach, salonach, znajomych zawsze z dwiema, trzema ulubionymi płytkami. Jeśli podczas któregoś z odsłuchów zabraknie Ci oddechu, zmiekną Ci nogi i do oczu podejdą łzy, wiesz że znalazłes TE idealne, jedyne dobre (dla Ciebie)!!

:)

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-> progart

>Chcesz powiedzieć, by traktować poszukiwanie kolumn jak poszukiwanie dziewczyny ?

 

No, coś w tym jest! Chodzisz, słuchasz, oglądasz i zawsze znajdujesz jakieś "ale". Aż tu nagle puszczasz ulubiony kawałek i do końca utworu nie oddychasz, żeby nie popsuć chwili. I po pobiciu rekordu świata w bezdechu po prostu wiesz, że to jest TO! :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

progart

NIE SŁUCHAJ ICH!!!

 

Dawno dawno temu, za lasami, za rzekami bla bla bla a konkretnie w hotelu Sobieski ;-) puściłem... Ha ha, nie, nie bąka. Puściłem swoją ulubioną płytę na SF Amati Homage i od tamtej pory wydałem fortunę na psychoanalityków...

Naukowe teorie mnie nie interesują. Zresztą kogo tu interesują? To jest forum dla audiofilów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wcale nie musza to być SF, VA czy takie tam. 10 lat temu szczena mi opadła kiedy wszedłem do sklepu i usłyszałem Tannoy M2. Co prawda, podłączone były do 10 x drozszej elektroniki, ale fakt jest że za 800zł. wtedy to był rekord świata.

Podobnie było z KEF Coda7, kilka lat wcześniej, ProAc Ref1 i Dali Grand Coupe, troche później. (jak widac jestem "monitorkowcem" :)

powodzenia z tymi "panienkami"

;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Wcale nie muszą to być SF, VA czy takie tam"

Nie muszą, ale niechcący może się przytrafić takie doświadczenie a wtedy już nic nie jest takie jak kiedyś...

Naukowe teorie mnie nie interesują. Zresztą kogo tu interesują? To jest forum dla audiofilów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Biuletyn

    Chcesz być na bieżąco ze wszystkimi naszymi najnowszymi wiadomościami i informacjami?
    Zapisz się
  • KONTO PREMIUM


  • Ostatnio dodane opinie o sprzęcie

    Ostatnio dodane opinie o albumach

  • Najnowsze wpisy na blogu

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat oraz na ukrycie połowy reklam wyświetlanych na forum.