Skocz do zawartości
IGNORED

Najlepszy budżetowy CD do Creek 4330


fryk

Rekomendowane odpowiedzi

Zdecydowanie NAD, dlatego że odtwarzacze tej firmy grają mocnym zdecydowanym środkiem pasma skupiają się raczej na pierwszym planie i to dość wyraźnie słychać w połączeniu z Creekiem, ale efekt końcowy powinien być świetny. Sam kiedyś używałem C-521i, którego po dziś dzień bardzo miło wspominam. Może trafisz w tej cenie 541 ja nie słuchałem ale jeden z forumowiczów bardzo go chwalił. Naprawdę dobre maszyny robi ta firma. Polecam odtwarzacze firmy NAD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

creek 4330 długo grał u nas z nadem 541i.było nieźle w porównaniu do innych cd.niestety wzmacniacz nie dawał sobie rady ze sporymi podłogówkami w dodatku mającymi dość jasny charakter brzmienia.tylko przy takim zestawieniu cd i wzmacniacza musisz uważać na resztę,bo może być zbyt jasno.kable i kolumny porządnie dobierz a powinno byc dobrze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja duzo bawiłem sie na CD NAD-a, różne modele grzebałem, bardzo fajnie jest trafić NAD524, ale tam napęd jest taki sobie, z nowych to tylko seria z "i". Marantza miałem 63KI nawet był OK, ale do NAD-a startu nie miał. Ostatni kupiłem rotela 951 i juz w nim zmieniłem sporo, włącznie z DAC-iem, musze przyznać że komponenty w tej cenie rewelacyjne i chyba w zadnym innym CD z tego pulapu cenowego nie znajdziesz. Podatność na tuning nawet dobra, ale trzeba inwestować w drogie elementy gdyż sam nafaszerowany jest drogimi.

Jeżeli coś jest głupie ale działa, to nie jest głupie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Zegarmistrz: będę dobierał do wzm/cd. Na oku mam JBL e30, Triangle Titus (promocja w Top HiFi w Sopocie) oraz Quadral 105 (najlepsze z odsłuchu w MediaMarkt ;P).

 

Proszę poradźcie: warto za 560zł kupić NADa 524 bez pilot? Da się to potem jakoś przyzwoicie i niedrogo stuningować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak podłączysz Titusy do Creeka to raczej basu nie doświadczysz. CD za 800zł to rzeczywiście mogłoby byc z myślą o póxniejszym tuningu (Marantze 63SE,67 i podobne, Pioneery), Nadzik? Czemu nie? 524 akurat nie znam ale poprzednik 514 oraz jeden z sukcesorów 541i całkiem ok. Jednak krytyczne połączenie to wzmak-kolumny - może zacznij od kolumn.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Biuletyn

    Chcesz być na bieżąco ze wszystkimi naszymi najnowszymi wiadomościami i informacjami?
    Zapisz się
  • KONTO PREMIUM


  • Ostatnio dodane opinie o sprzęcie

    Ostatnio dodane opinie o albumach

  • Najnowsze wpisy na blogu

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat oraz na ukrycie połowy reklam wyświetlanych na forum.