Skocz do zawartości
IGNORED

Onkyo tx-ds575x+paradigm...kino i stereo


mrbudziol

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich.

Od kilku lat jestem posiadaczem amplika z tytułu, pracuje z dvd dv-s 535 i cd dx-7222, niedawno kupiłem suba ps-1200 z myslą p[óźniejszego dokupienia reszty paradigma pod KD, i tu pojawia sie pewien problem... nie jestem audiofilem z krwi i kości... lubie jednak dobre brzmienie(cokolwiek to znaczy) chciałem do kina zastosować zestaw na fronty monitor7v4, center CC-370v4 oraz adp-270v4 surround, jednak trochę to razem kosztuje i zastanawiem sie czy do KD nie kupić skromniejszego zestawu w postaci zestawu serii cinema ale z kolei nie wiem czy ten sie sprawdzi bo teraz grałby w pomieszczeniu 25 metrów a w przyszłości w pomieszczeniu 40 metrów... a do stereo kupiłbym jakieś inne kolumny, z tym że tutaj juz niekoniecznie paradigma bo z tego co wyczyta łem tu na forum to wcale nie sa takie rewelacyjne w swej szcegółowości, zmiany amplika, dvd i cd narazie nie planuje ale może za kilka lat to zrobię,

-jakie proponujecie kolumny do odsłuchu stereo?

-czy w ogóle kombinować z osobnymi kolumnami do KD i stereo czy kupic pierwszy wymieniony przeze mnie zestaw?

 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zrobiłem coś takiego. Kupiłem do stereo i jako przody w KD Kef Q5, centrala Kef Q6c i jako tylne efektowe Kef Q Compact. Zrezygnowałem w ogóle z suba w KD Q5 mają sporo basu.

 

Stereo słucham na Q5, KD przy użyciu reszty. I co w tym jest najistotniejsze, jestem bardzo zadowolony z jednego i drugiego. Obecnie szukam jakiegoś bardziej wypasionego amplitunera który pociągnie KD i będzie dobry w Stereo.

 

W większym pomieszczeniu mógłbyś Q Compact zamienić na Q1 a Q5 (jeżeli uznasz że warto) na Q7.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak tylko że kupiłem ju ż suba paradigma...

słuchałem serii monitor i podoba mi się jej brzmienie, ale nie wiem jak sprawdzi się w tych pomieszczeniach seria cinema... chyba może nie wyrobić, nie wiem sam co robic, jestem zdecydowany na paradigma ale nie wiem czy kupic tanszy zestaw KD i coś innego do stereo czy klupic droższy zestaw pod KD i słuchac stereo na frontach monitor7... ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie chodzi o to że najchetniej bym kupił zestaw do KD na bazie serii monitor z monitor7 na froncie ale czytałem nie tylko na tym forum ze w ich cenie do stereo kupie kolumny które lepiej oddaja srednicę i są bardziej szczegółowe, dlatego mam wątpliwości czy kupic zestaw KD jaki opisałem wyżej czy kupić zestaw cinema a do stereo jakieś inne kolumny, a co do cinema to miałem okazje je słyszeć jak pracują w KD i naprawdę byłem mile zaskoczony, tak że do KD by mi wystarczyły ty6m bardziej że w kinie nie będę sie przeciez delektował smaczkami tak jak w stereo prawda???

ehhh..... sam juz nie wiem co robić...

jak kupię KD na monitorach to zapłacę koło 6450............... jak na cinema to koło 2600 czyli byłoby sporo na inne fronty do stereo, tylko czy jest sens??? czy rzczywiście te monitor7 są tak bardzo przereklamowane???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Biuletyn

    Chcesz być na bieżąco ze wszystkimi naszymi najnowszymi wiadomościami i informacjami?
    Zapisz się
  • KONTO PREMIUM


  • Ostatnio dodane opinie o sprzęcie

    Ostatnio dodane opinie o albumach

  • Najnowsze wpisy na blogu

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat oraz na ukrycie połowy reklam wyświetlanych na forum.