Skocz do zawartości
IGNORED

Standy


Robur

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Poszukuje w miarę tanich (+- 300zł) standów wysokich na około 1m do monitorów aktywnych o wymiarach: szer. 28cm, gł. 36cm, wys. 40cm. Jeden monitor waży prawie 16kg. Jaką firmę i model polecacie?

 

Czy ma ktoś te standy:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Jeśli tak, to prosze o opinie.

 

Z góry dziękuje za pomoc.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mam tych standow ale moim zdniem powinienes sie dowiedziec od ich producenta jak sa montowane kolce. Z tego co sie orientuje to pewnie na tasme dwustronna, no chyba ze sie myle...

Sam stosuje w swoich konstrukcjach te kolce ale nie sa one juz montowane na ta standardowa tasme dolaczona w zestawie z kolcami, ze wzgledu na stabilnosc calej konstrukcji.

Pomysl tez o srodku ciezkosci takich standow poniewaz metrowe standy to juz nie to samo co polmetrowe i z pewnoscia latwiej je przewrocic jezeli ich srodek ciezkosci nie jest dostatecznie nisko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 8 miesięcy później...

żeby nie produkować zbyt wiele nowych tematów dopisuję swoja prośbę do starego tematu. mam nadzieję, że autor wątku mi wybaczy;)

 

chciałem prosić osoby, które potrafią i są w stanie wykonac dla mnie standy o kontakt. Chcę by były to po prostu skrzynku z mdf wielkości moich kolumn. w środku dobrze by znalazł się jakiś ciężki kawałek kamienia, np granitu lub marmuru - ale tylko na samym dnie. chodzi mi o to by środek ciężkości był maksymalnie przesunięty w dół podstawki. żadnych kolcy. fornir marzy mi się taki jak na załączonym obrazku z kolumn WLM.

dlaczego takie standy? ano przede wszystkim dlatego, że zalezy mi na bezpieczęństwie mojego synka, który właśnie zaczyna odkrywać, że mozna się przemieszczać i próbować łapać i przesuwać wszystko co jest w jego zasięgu. wiem, że soniczne zalety takie standu będa znacznie gorsze od tego co mam teraz, oraz od wielu inny dostępnych na rynku. najważnieksze jest jednak dla mnei bezpieczeństwo juniora!

dołączam 3 obrazki - jeden z wymiarami tej skrzynki, drugi z fornirem kolumn wlm oraz trzeci ze sprawcą całego zamieszania:)

 

osoby, które moga wykonać dla mnie takie skrzynki proszę o kontakt mailem [email protected] lub telefonicznie 0602 785 784

 

serdeczne pozdrowienia

parmezan

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

post-35-100009155 1170281293_thumb.jpg

post-35-100009156 1170281292_thumb.jpg

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Biuletyn

    Chcesz być na bieżąco ze wszystkimi naszymi najnowszymi wiadomościami i informacjami?
    Zapisz się
  • KONTO PREMIUM


  • Ostatnio dodane opinie o sprzęcie

    Ostatnio dodane opinie o albumach

  • Najnowsze wpisy na blogu

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat oraz na ukrycie połowy reklam wyświetlanych na forum.