Skocz do zawartości
IGNORED

O co chodzi z WIIM ULTRA ?


videograf
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Tomek_waw napisał:

Świetnie to rozumiem. Tym bardziej teoria o ekranach się nie sprawdza.

Sam sobie wymyśliłeś teorie spiskową. Zażartowałem, gdyż ostatnio sprzęt z wyświetlaczem już na starcie jest przez wielu uznawany za lepszy. Tymczasem jest to mocna "nieaudiofilskie" i tyle. Na poważnie uważasz, że mogłem stwierdzić, że producenci spiskują by sprzedać niskiej jakości sprzęst z wyświetlaczem? Bez przesady, po prostu uważam, że część odbiorców łatwiej kupi sprzęt z błyskotkami bo nie na darmo powstało przysłowie, że "kupuje się oczami". W temacie audio powinno sie jednak kupować uszami. Obawiam się, że wiele osób wybierze wiima zamiast np. Bluesonda Nano tylko za sam wyświetlacz. Nie twierdzę, że wiim gra gorzej jednak bez odsłuchu moim zdaniem to wybór w ciemno.

Edytowane przez x666
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
16 godzin temu, x666 napisał:

Obawiam się, że wiele osób wybierze wiima zamiast np. Bluesonda Nano tylko za sam wyświetlacz.

Myślę,że jeżeli komuś bardziej przypadnie inna funkcjonalność / aplikacja / cena / wygląd to sobie kupi coś innego. Każdy nich głosuje portfelem. Nie sądzę, że trzeba się obawiać o to jaki sprzęt ktoś sobie kupi. Jeżeli sprzęt będzie słaby to przecież wyświetlacz go nie broni. Jest mnóstwo urządzeń robiących to samo, można sobie je porównywać i wybrać to co najbardziej odpowiada. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaki pre gramofonowy ma ultra w sensie czy jest tam mc ?

W dniu 15.09.2024 o 21:22, x666 napisał:

Zażartowałem, gdyż ostatnio sprzęt z wyświetlaczem już na starcie jest przez wielu uznawany za lepszy.

O ile jest na tyle duży że go widać to tak

Ja uważam taki tyci ekran za trochę bzdurny , bo z kilku metrów trzeba lornetki używać. A jak okładkę czy ustawienia chce się widzić to lepiej mieć aplikację na tablecie trzymać pod ręką .

Edytowane przez bolo_senor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest MM/MC i jak na cyfrowy całkiem nieźle brzmi .Co do LCD jest jaki jest w Dmp A6 mam super Lcd i tak używam aplikacji obie są świetne. EVERSOLO  w ostatniej aktualizacji aplikacji naprawiło problem z wykrywaniem Dac Z8 przez Samsungi i wielkie Dzięki im  za to. Jestem zadowolony z obu zakupów i przez nie trochę zaniedbałem winyle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, bolo_senor napisał:

na czym sprawdzałeś ?

jakieś ustawienia do wkładek ma  ?

Co do ustawień wkładek poza wyborem nie widzę innch.

Na fotkach widać na czym testuje, głośniki DALI 700 wstęgi i FOCAL HORA 826 słuchawki też widać Co do gramofonu Relop z wkładką AT uprzedzam ewentualne komentarze.Gramofon grał obok Technics 1210MK II z wkładką ORTOFON BLUE i w mojej ocenie szału w różnicy brzmienia nie było ale to moja opinia. Słucham muzyki nie sprzętu. Aktualizacja słuchawek

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

20240912_063300~2.jpg

20240913_163454.jpg

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez videograf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyłączanie wyświetlacza ma zapobiec jego wypalaniu . Zjawisko występuje masowo w sprzęcie audio.

I jest jeszcze jeden argument za kupowaniem audio-systemów: w przypadku ewentualnego rozwodu rzadko się go traci na rzecz partnera: jacht przepadnie, dom przepadnie, dzieło sztuki przepadnie, prawa rodzicielskie przepadną - ale sprzęt na pewno będzie ci towarzyszył na nowej drodze życia. Nawet lichwiarz powinien to docenić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś pytał o wsparcie producenta. 7 września rozpakowałem i była już akualizacja zaraz po włączeniu po tygodniu druga sprzętu i aplikacji w mojej ocenie sprzecik wart tej ceny a myslę że będzie lepiej z każdą aktualizacją.Podobnie było z EVERSOLO  A6 i DAC Z8  po kilku aktualizacjach dla mnie full wypas

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
29 minut temu, bolo_senor napisał:

ile masz lat , że kris kross słuchasz 🤣 14  ?

Już pomijając ,że to nie autor tylko klatka z filmu kogoś innego to ta okładka albumu jest z 1992.

Obecni 14-latkowie urodzili się w roku 2010. Raczej nie wiedzą kto to Kris Kross. Może co 20 osoba pomyli ich z Rick Ross 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
29 minut temu, Tomek_waw napisał:

Już pomijając ,że to nie autor tylko klatka z filmu kogoś innego to ta okładka albumu jest z 1992.

myślałem , że to filmik autora wpisu

20 minut temu, J4Z napisał:

Ja mam siedem.

tak, tak , siedmiolatek kolekcjoner masek sado-maso i do tego satanista 😂

a franka sinatre to chyba w wesji super hiper hevi metalowej 😉

29 minut temu, Tomek_waw napisał:

Rick Ross 🙂

Dick Ross - a co to ?

Edytowane przez bolo_senor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
34 minuty temu, videograf napisał:

chociaż obejrzeć film którego link podałem

Nie chcę . Skoro jest taki zespół na okładce , to jest to urządzenie nie dla mnie , wnioskuje że urządzenie nie ma aspiracji do bycia poważnym , jest dla małolatów na biurko do odrabiania lekcji.

Tu sprawdza się powiedzenie jak cię widzą tak cię piszą.

Godzinę temu, J4Z napisał:

Kolega jak zwykle wyszukany humor 💩

wiesz ta "muzuka"  z muzyką słuchaną na poważnie ma mało wspólnego. Jak można brać reklamę sprzętu na grającego poważnie , jak do odsłuchów używa się np śpiewu magdy gesler ?

Edytowane przez bolo_senor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Tomek_waw napisał:

Już pomijając ,że to nie autor tylko klatka z filmu kogoś innego to ta okładka albumu jest z 1992

zwracam honor , obejrzałem filmik choć nie chciałem . Teraz widzę że to taka to "chitra" reklama sklepu była - że niby były różne okładki - że niby dla każdego i chcieli jak najwięcej osób w różnym wieku do wiima przyciągnąć.     

Choć i tak mam wrażenie , że to raczej dla młodzieży co komórki z rąk nie wypuszczają.  Choć firmę lubię za te ich bonusy .

 

 

Edytowane przez bolo_senor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Dołącz do dyskusji

    Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
    Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

    Gość
    Dodaj odpowiedź do tematu...

    ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

      Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

     Udostępnij



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    • Biuletyn

      Chcesz być na bieżąco ze wszystkimi naszymi najnowszymi wiadomościami i informacjami?
      Zapisz się
    • KONTO PREMIUM


    • Ostatnio dodane opinie o sprzęcie

      Ostatnio dodane opinie o albumach

    • Najnowsze wpisy na blogu

    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

     

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat oraz na ukrycie połowy reklam wyświetlanych na forum.