Skocz do zawartości
IGNORED

O co chodzi z Eversolo DMP A6?


MarcK
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 5.07.2023 o 14:58, EverSolo Polska napisał:

Odnośnie wcześniejszych postów na tym wątku, związanych z wsparciem technologii Roon Ready, chcieliśmy oficjalnie poinformować ze EverSolo DMP-A6 posiada już pełen status Roon Ready.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Firma odpowiedzialna za markę EverSolo dba niezwykle o zadowolenie użytkowników, każde wady są szybko wykrywane i naprawiane w najbliższych aktualizacjach. Dodatkowo marka EverSolo prowadzi swoje forum, na którym prężnie prowadzi dyskusje z użytkownikami i bierze sobie do serca ich uwagi.

Aktualizacja oprogramowania wraz z Roon Ready pojawi się lada moment do pobrania na urządzeniach.

RoonReadyEverSolo.jpg

Czy branża wie coś może na temat ewentualnej wersji bez DAC?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 hour ago, Allmr said:

Kolejny killer jak stwierdził kolega co go w ręku nie miał, ale jak zwykle  naczytał się recenzji. Skończy jak poprzednie.

Pożyjemy zobaczymy, jutro powinienem go mieć 😀. Jak by się okazał niewypałem to mam 30 dni na zwrot, ale mam nadzieje ze zostanie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Starzec2 napisał:

Pożyjemy zobaczymy, jutro powinienem go mieć 😀. Jak by się okazał niewypałem to mam 30 dni na zwrot, ale mam nadzieje ze zostanie. 

No u mnie standardowa wersja poszła do zwrotu ze względu na brak certyfikacji Amazon Music której do dnia dzisiejszego brak 🤨

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Piopio napisał:

Chyba brak obsługi a nie certyfikacji 😉 

Obsługa jest bo bez problemu można na DMP-A6 zainstalować Amazona i wszystko hula lecz jakość brzmienia to już inna bajka. A opierając się na mailu zwrotnym ( tekst poniżej ) od producenta problem właśnie leży w braku certyfikacji ...

" Thanks for your passion and support for DMP-A6. We had completed development of Amazon Music, and it is currently awaiting certification. The certification timeline is determined by Amazon Music. Regards,                          Eversolo Team ".

Edytowane przez Aprox
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, Starzec2 napisał:

Moze zgłupiałem ale zamówiłem wersje master.
Czuję ze trochę przepłacam ale to w ramach kredytu zaufania dla firmy która wyglada na to ze wypuściła fajny streamer za rozsądne pieniądze. Mam nadzieje ze będą aktualizować soft, no i przez pare lat przestane się zastanawiać jaki by tu kolejny strimer kupic bo stary już za bardzo nie działa. 

Za ile zamówiłeś  ?  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogo £1200. Ale jak  mówiłem trochę na wyrost z nadzieja ze zostanie na trochę dłużej. Mam nadzieje ze ten upgrade DACa coś jest warty bo chce go wpiąć bezpośrednio do wzmacniacza. Przy zakupie mastera dawali £50 upustu na jakiś kabel ale go nie chciałem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, Starzec2 napisał:

Drogo £1200. Ale jak  mówiłem trochę na wyrost z nadzieja ze zostanie na trochę dłużej. Mam nadzieje ze ten upgrade DACa coś jest warty bo chce go wpiąć bezpośrednio do wzmacniacza. Przy zakupie mastera dawali £50 upustu na jakiś kabel ale go nie chciałem. 

Podaj namiar gdzie zamawiałeś? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkocja

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Marek.S napisał:

Mam tylko info ze praktycznie wszystkie partie z fabryki sa z gory juz wyprzedane, ciekawe. Hype mimo wszystko wszedl bardzo mocno.

Bywały już takie urządzenia w historii. Pamiętam to. Nie robiliśmy nawet listy kolejkowej. 

Ale spokojnie, spokojnie. 

Maliny też nie było prawie rok. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby znałem rozmiary ale przy PM11s3 to maleństwo 🙂 

Dopiero co go podłączyłem, ale tak na gorąco to jestem zadowolony, dźwięk wydaje sie lepszy niż z mojego ND8006. Jeszcze chce kable XLR dokupić, ale wszystko w swoim czasie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Piotr Sonido napisał:

Bywały już takie urządzenia w historii. Pamiętam to. Nie robiliśmy nawet listy kolejkowej. 

Ale spokojnie, spokojnie. 

Maliny też nie było prawie rok. 

 

Malina szła masowo do szkół itp. Faktycznie dopiero od niedawna zaczynają spadać do poziomu MSRP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Marek.S napisał:

Malina szła masowo do szkół itp. Faktycznie dopiero od niedawna zaczynają spadać do poziomu MSRP.

Problemy z dostępnością były w wielu segmentach. I bywały wcześniej w okresie pandemii i poczatku wojny się nasiliły. 

Ale takie nakręcanie że nie ma, o matko wszystko wykupili , co to będzie bo ja też chciałem. To tylko negatywnie wpływa. Zaraz wam cenę podniosą i tyle będzie. 

A za pół roku duże promki. No może na wiosnę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To prawda, w branzy IT byly wielkie braki przez kopanie kryptowalut i przejscie na prace zdalna przez pandemie, teraz rynek sie przesycil.

Producenci typu Eversolo graja na efekt "FOMO". Tak jak z ludzmi kupujacymi preordery itp.

Edytowane przez Marek.S
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam do mnie już idzie będzie w piątek zapowiada się lampowo cyfrowy weekend . Napiszę coś o wrażeniach ciekawe jak zagra z moimi lampami. To mój zestaw. Paru wzmacniaczy już nie ma 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

IMG_20230617_214459338.thumb.jpg.f8e498fb1f05b20658da6653b9ac5ab0.jpg

Coś sie skopało z fotkami 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

300b oczywiście nieskończona totalne lenistwo ale prowizorka gra świetnie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez videograf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 10.07.2023 o 11:22, EverSolo Polska napisał:

Prawdopodobnie źle wybrał Pan wejścia i wyjścia w ustawieniach urządzenia.
Proszę na głównym menu DMP-A6 wybrać Source (Źródła), a następnie wybrać w Source (źródle) - Internal Player i w Output port (wyjście) - SPDIF.

Warto pamiętać, aby w zew. DAC'u (czyli w tym przypadku Moon 300d) ustawić odpowiednio INPUT (wejście) na SPDIF 1 (D3) lub SPDIF 2 (D2) lub Toslink (D1), w zależności które złącze jest połączone przewodem z DMP-A6.

W przypadku Output port (wyjścia) BAL-XLR, należy odpowiednio wybrać Source (źródło) w zależności od preferencji, a we wzmacniaczu ustawić wejście na B1.

HAHAHA,

dobrze, że napisaliście prawdopodobnie, więc się nie gniewam. Źródło i wyjście mam wybrane właściwie, wszystkie połączenia są sprawne, właściwymi kablami spięte. Na Moonie nie pojawia się nawet kontrolka z jaką częstotliwością jest zestawione połączenie. Obojętnie czy toslink czy coaxial.

Nie pomyliłem też gniazd z tyłu odtwarzacza, bo podłączony do portu in inny odtwarzacz sieciowy działa w sposób właściwy.

Output BAL-XLR to już ciekawa historia, pozostaje głucho na wyśjciu cały czas. Analog RCA ma sygnał tylko na RCA. XLR/RCA jest sygnał na  jednym i drugim wyjściu, tylko co z tego, skoro wedle opisu gniazd nie jest to sygnał zbalansowany, a niezbalansowany po kablu xlr co jest często stosowaną praktyką w tańszych urządzeniach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
11 hours ago, RGB said:

HAHAHA,

dobrze, że napisaliście prawdopodobnie, więc się nie gniewam. Źródło i wyjście mam wybrane właściwie, wszystkie połączenia są sprawne, właściwymi kablami spięte. Na Moonie nie pojawia się nawet kontrolka z jaką częstotliwością jest zestawione połączenie. Obojętnie czy toslink czy coaxial.

Nie pomyliłem też gniazd z tyłu odtwarzacza, bo podłączony do portu in inny odtwarzacz sieciowy działa w sposób właściwy.

Output BAL-XLR to już ciekawa historia, pozostaje głucho na wyśjciu cały czas. Analog RCA ma sygnał tylko na RCA. XLR/RCA jest sygnał na  jednym i drugim wyjściu, tylko co z tego, skoro wedle opisu gniazd nie jest to sygnał zbalansowany, a niezbalansowany po kablu xlr co jest często stosowaną praktyką w tańszych urządzeniach.

Prawdopodobnie masz racje, ale dla pewności sprawdź ze włączyłeś wszystkie wejścia i wyjścia w eversolo. Tez myślałem ze mój jest walnięty ale pogrzebalem trochę i wszystko działa, ale trzeba manualnie to ustawić.

.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

4 hours ago, tom0987 said:

Mnie ciekawi  czy warto dopłacać do master Edition 450euro względem zwykłej wersji tego urządzenia ?

Również mnie to ciekawi, zwłaszcza ze dopłaciłem do mastera. 
Nie mam porównania do wersji bazowej ale generalnie jestem zadowolony z jakości brzmienia. W porównaniu do ND8006 widoczna jest poprawa jeśli chodzi o scenę, mam tez więcej basu. Generalnie granie bardziej rozdzielcze.

Wydaje się ze filtry DAC nie działają. Jest 7 różnych ustawień to spodziewałbym się chociaż drobnej różnicy dla skrajnych ustawień, ale albo jestem głuchy albo po prostu to nie działa. Jedyne co słychać to pęknięcia przy przełączaniu. 
 

Przydałby się Home przycisk w apce, generalnie aplikacja jest super, przynajmniej jeśli chodzi o TIDAL.

Brakuje mi również funkcji „standby”, wczoraj ustawiłem po prostu wygaszenie wyświetlacza ale nie wiem czy zostawiać go cały czas włączony. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Starzec2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, Starzec2 napisał:

Prawdopodobnie masz racje, ale dla pewności sprawdź ze włączyłeś wszystkie wejścia i wyjścia w eversolo. Tez myślałem ze mój jest walnięty ale pogrzebalem trochę i wszystko działa, ale trzeba manualnie to ustawić.

No to podstawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
18 godzin temu, tom0987 napisał:

Mnie ciekawi  czy warto dopłacać do master Edition 450euro względem zwykłej wersji tego urządzenia ?

17 godzin temu, basic44 napisał:

Równie dobrze można dokupić do zwykłego dmp-a6 dac-z8. A co powie na to dystrybutor @EverSolo Polska?

Wersja DMP-A6 Master Edition była przeznaczona na rynek Chiński i dla kilku sklepów w Europie. Niestety, ale w Polsce nie mieliśmy okazji przetestowania wersji Master, dlatego ciężko nam się wypowiedzieć na ten temat.

Natomiast możemy powiedzieć ze jeśli myśli Pan nad dokupieniem EverSolo DAC-Z8 do DMP-A6, to na pewno zostanie znacząco podniesiona jakość dźwięku. Zachęcamy do ewentualnego przetestowania takiego rozwiązania i samemu ocenieniu w swoim torze audio.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Dołącz do dyskusji

    Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
    Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

    Gość
    Dodaj odpowiedź do tematu...

    ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

      Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

     Udostępnij



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

     

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat oraz na ukrycie połowy reklam wyświetlanych na forum.