Skocz do zawartości
IGNORED

azur 640 do klasyki


marekk

Rekomendowane odpowiedzi

Posiadam zestaw Azura 640 - kompakt i wzmacniacz + minitory AE Evo One. Powiem jedno, całość gra rewelacyjnie za te pieniądze. Fakt, że nie słyszałem sprzętu za 10000pln i nie wiem jak to to gra, ale muzyka klasyczna, a ostanio takiej najczęsciej słucham nabiera w Azurze (zwłaszcza wygrzanym) nowego wymiaru. Słychać te wszystkie szmery orkiestry, kasłania i wiercenie się na stołkach muzyków, oddechy, niedoskonałości instrumentów. Jednym słowem muzyka brzmi naturalnie, tak jak w sali koncertowej lub kameralnym pomieszczeniu.

 

Podobnie zresztą jest z jazzem, rockiem i metalem. Dobry wybór za rozsądne pieniądze!!!

 

Przemas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nowy dystrybutor CA w Polsce ma jak widać jeszcze większe problemy z przestawieniem swojej oferty na własnej stronie www niż poprzedni. W telewizji Młotkowski mówił, ze żaden sklep audi nie obędzie się bez ładnej i dobrze utrzymanej strony www... chyba miał na uwadze sklepy zachodnie. Polkiemu dystrybutorowi jak widać wystarczy ogromny zbyt KD w cieciach hipermarketów. Po CA sklepy do dystrybutora zgłoszą sie same bo towar znany i powszechnie rekomendowany...

Przepraszam, że się tak rozpisałem ale sprawa jest dla mnie żenująca, jak również oferta/dostępność samego sprzetu CA u dystrybutora.

Osobiście polecam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) i link do sklepu brytyjskiego dystrybutora

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jak widać ceny na sprzęt , który się "sam sprzedaje" w Polsce oiągaja w niektórych przypadkach 100% co nadal nie pozwala wygospodarować środków na przyzwoite www....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej!!!

 

Nie miałem do czynienia z modelami 540. Co do rocka i metalu to oczywiście , tak jak pisałem, wrażenia są bardzo dobre. Wczoraj mój kumpel wyszedł ode mnie oszołomiony po solidnej dawce U2, Genesis, U.K., YES, Thin Lizzy, a na koniec death metalowej polskiej legendzie z Elbląga - zespołu Trauma. Niestety skończyło się wizytą, nawet wcale ponętnej, sąsiadki, która błagała o ściszenie zaznaczając jednocześnie, że dobrej muzyki słuchamy :) :) :)

 

Kolumny, to tak jak pisałem AE Evo One - bardzo szczegółowe, szybki i wyraźny bas (nawet głęboki), wspaniała góra, wybrzmiewanie blach to bajka, smyszki w klasyce też zabijają. Całość jest jeszcze na etapie wygrzewania, także może być tylko lepiej. Tak sobie myślę, że skoro taka budżetówka jak mój zestaw tak powalająco gra, to jak musi brzmieć sprzęt za 10 000 i więcej. Nie uwierzę, że wzrost jakości jest liniowy ale naprawdę chciałbym posłuchać tych hiendowych konstrukcji, choćby dla porównania...

 

Przemas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę zgodzić się z przedmówcami, jeśli ma być nówka to tylko Azur. Zarówno jakośc dźwięku jak i wykonanie są niepotykane w tej klasie cenowej, biorąc pod uwagę ze za cenę Azura możn mieć co najwyżej plastikową Yamahę nie ma sie nad czym za bardzo zastanawiać.

 

Pzdr!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Biuletyn

    Chcesz być na bieżąco ze wszystkimi naszymi najnowszymi wiadomościami i informacjami?
    Zapisz się
  • KONTO PREMIUM


  • Ostatnio dodane opinie o sprzęcie

    Ostatnio dodane opinie o albumach

  • Najnowsze wpisy na blogu

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat oraz na ukrycie połowy reklam wyświetlanych na forum.