Skocz do zawartości
IGNORED

Yamaha R-N402d vs R-N602


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, 

czy może mi ktoś wytłumaczyć różnice między amplitunerami w tytule ? Czy warto dołożyć do R-N602 i skąd wynika jego mniejsza moc wyjściowa od R-N402d

Edytowane przez arek2342
Odnośnik do komentarza
https://www.audiostereo.pl/topic/142109-yamaha-r-n402d-vs-r-n602/
Udostępnij na innych stronach

W RN402 zastosowano moc kosztem jakości. To bardzo słabo brzmiący amplituner. Powiedział bym gdyby wzmacniacz tak brzmiał byłby gó..o wart. Tu są tylko funkcje.

RN602 jak na funkcja/cena/ jakość jest po prostu ok. To znacznie lepiej grający produkt.

 

Może aż tak źle nie oceniałbym R-N402D, ale rzeczywiście producent zaoferował wzmacniacz z bardzo bogatym wyposażeniem, na papierze wszystko wygląda idealnie, natomiast jedynym kompromisem jest jakość dzwięku, która rzeczywiście w odniesieniu do R-N602 jest wyraźnie gorsza. R-N402D poradzi sobie dźwiękowo z muzyką rytmiczna, dyskotekową, natomiast największe kompromisy będą słyszalne przy spokojniejszych gatunkach muzycznych, gdzie najwikszą rolę odgrywa barwa, plastyka.

Zapraszam na odsłuchy i indywidualne wyceny.

Pomagamy, doradzamy, wypożyczamy, zapraszamy na indywidualne odsłuchy.

Najlepsze ceny dla forumowiczów magazynu Audiostereo - zapytaj o ofertę! Pełna oferta na stronie www.Q21.pl.

  • 2 lata później...
W dniu 1.01.2019 o 16:38, arek2342 napisał:

Witam, 

czy może mi ktoś wytłumaczyć różnice między amplitunerami w tytule ? Czy warto dołożyć do R-N602 i skąd wynika jego mniejsza moc wyjściowa od R-N402d

W cenie R-N602 będziesz miał o niebo lepiej grającego Cambridge Audio AXR100 + iEAST M30. Funkcjonalność prawie że identyczna, jakość dźwięku, nieporównywalnie na plus Cambridga.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Biuletyn

    Chcesz być na bieżąco ze wszystkimi naszymi najnowszymi wiadomościami i informacjami?
    Zapisz się
  • KONTO PREMIUM


  • Ostatnio dodane opinie o sprzęcie

    Ostatnio dodane opinie o albumach

  • Najnowsze wpisy na blogu

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat oraz na ukrycie połowy reklam wyświetlanych na forum.