Skocz do zawartości
IGNORED

Musical Fidelity A3 CD


jarecki

Rekomendowane odpowiedzi

A3 CD to super źródło - w zasadzie główne cechy wymieniłeś do tego dodać można plastyczność średnicy i lekkie wycofanie przełomu góry i środka co zazwyczaj pomaga w przypadku zbyt ostro grających systemów. Poczytaj sobie wątek 10659 tam jako główne źródło chdził właśnie A3 CD Shinobiego, poszukaj też jego wpisów. Opinie we wskaznym wątkupochodzą od różnych osób więc informacja jest dość obiektywna. Dla mnie A3 to minimalnie lepiej jak Marantz CD17II, czy Rotel 991 (brzmieniowo bliżej tego pierwszego ale z lepszą górą)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jarecki, jako użytkownik a3 cd, szczerze go polecam. jestem pewien, ze jest to ostatni element jaki zmienie w systemie, aczolwiek zakup tego cd pozwolil mi zapomniec o wymianie czegokolwiek. ocieplony, kulturalny dzwiek z super srednica i wg mnie kapitalnym basem (przynajmniej w moim systemie). zadnej ostrosci, szorstkosci czy metalicznego nalotu. dynamika jest ok, jak zmieniam garbarka na slayera to brzmi tak jak powinno. na allegro jest wystawiony model przez jakis sklep.

pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Biuletyn

    Chcesz być na bieżąco ze wszystkimi naszymi najnowszymi wiadomościami i informacjami?
    Zapisz się
  • KONTO PREMIUM


  • Ostatnio dodane opinie o sprzęcie

    Ostatnio dodane opinie o albumach

  • Najnowsze wpisy na blogu

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat oraz na ukrycie połowy reklam wyświetlanych na forum.