Skocz do zawartości
IGNORED

trójmiasto czy coś się dzieje ?


namelessclub

Rekomendowane odpowiedzi

pitdog wchodzisz w to - ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO UDZIAŁU W ODSŁUCHACH MOJEGO WZMACNIACZA - TRÓJMIASTO I OKOLICE PRZYWIOZĘ KLOCEK (FAKT WYGLĄDA JAK KLOCEK) I ODBIORĘ PO KLIKU DNIACH TERMINY DO UZGODNIENIA - WZAMIAN ZA OBIEKTYWNĄ OCENĘ URZĄDZENIA - ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH INNE REGIONY TROSZKĘ PÓŹNIEJ TEŻ WEJDĄ W RACHUBĘ

zildijan mnie już op... znaczy powiedział co o tym mysli ale dziś mi się chyba uda. Jak go nie będzie to zostawie w skrzynce na listy chyba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli chodzi o mnie to szkoda fatygi - ja w strone bydlastych tranzystorow narazie ide, nie kilkuwatowej lampy :)

ale mam taki pomysl: wroci zolty, moze gutek czy harvi jeszcze, to wtedy mozemy zrobic eksperyment i podlaczyc Twoja konstrukcje u mnie do moich kolumn. spokojnie co sie odwlecze... narazie dostarcz klocek zildijanowi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich złotouchych z 3-miasta.Podzielam wasza opinie ze u nas niewiele sie dzieje i daleko nam do takich zagłebii audio jak Wa-wa czy Katowice.Co do salonu audio na Zwycięstwa w Gdyni, to faktycznie szkoda że go już nie ma.Zaopatrzyłem się tam w mój pierwszy i jedyny zestaw dla początkującego melomana z niewielkim portfelem i jak dotąd nie narzekam.Pozdrawiam wszystkich poszukiwaczy muzycznej ekstazy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co wy na taki pomysł aby np wynająć salę w domu rzemiosła w Gdyni i tam zorganizować takie małe lokalne niekomercyjne audioshow. Każdy partycypujący przywiózł by system jaki chce zaprezentować, możnaby również składać dowolne systemy ze wszystkich klocków. Ustawianie gratów w sobotę 8-11 obiad i odsłuchy od 13 do późnej nocy. Można by też na jakimś wypaśnym systemie z projektora film zapuścić. Zalety miejsca: centrum miasta łatwy dojazd, duża sala nie wiem jak z wygłuszeniem, kiedyś mieli kotary a teraz ?? Jedyna wada jaką narazie widzę to hałas od skrzyżowania ulic 3Maja z 10Lutego. Spotkanie mogłoby trwać do niedzieli; zaleta znacznie mniejszy ruch na ulicy; wada: niektórzy w niedzielę rano są mało operatywni w wyniku sobotniego wyostrzania zmysłów (przeróżne roztwory etanolu). Jeśli będą zainteresowani to ja zorientuję się w warunkach wynajęcia sali i zapleczem technicznym jakie tam mają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O! Witaj Namelessclub! Już myślałem że wszyscy wyjechali lub wymroziło lub zahibernowani czekają na lepsze czasy :-)

Z przykrością też mam obserwację że z prężnie działającego ośrodka kulturo/społecznotwórczego zrobił się u nas w ciągu ostatnich 10 lat zaścianek... Sam miewam od czasu do czasu chęć wyniesienia się gdzieś w świat, ale puki co to może spróbujemy coś tu podziałać. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak będe przestrzegał regulaminu forum

ale..........tak pięknie sypie śnieg

zildijan> dodaj opinię, podaj wszystkie negatywne cechy - nawet link ci dam -

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, nowy na forum, z Gdyni, to sie dopisuję do wątku trójmiasta.

Na razie czytam, czytam, czytam (i nie zadaje głupich pytań) a to forum to długie jest...

Ale jak zobaczę jakis wątek o lokalnych odsłuchach to sie będę starał wkręcić.

Patrzę przez okno i śniegu już nie widzę, jest typowo =damska= pogoda (panie wybaczą).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    • Biuletyn

      Chcesz być na bieżąco ze wszystkimi naszymi najnowszymi wiadomościami i informacjami?
      Zapisz się
    • KONTO PREMIUM


    • Ostatnio dodane opinie o sprzęcie

      Ostatnio dodane opinie o albumach

    • Najnowsze wpisy na blogu

    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

     

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat oraz na ukrycie połowy reklam wyświetlanych na forum.