Skocz do zawartości
IGNORED

Codzienność IV RP czyli pod butem i knutem Prezesa :)


Jaro_747
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

to prawda ale teraz to sie rozkreca na niewiarygodna skale.Czlowiek z wiezienia z matka z wiezienia pisze juz w detalach jak wygladał dil Ratusz a Kaminski i reszta.

I bardzo dobrze.

Znowu będzie wylewane szambo na GW, a wyznawcy PiS bezmyślnie i bezkrytycznie łykną tą propagandę.

CXN, Arcam CD37, Hegel H360, ekta MKII (Troels Gravesen)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

az do konca..........

 

I bardzo dobrze.

Znowu będzie wylewane szambo na GW, a wyznawcy PiS bezmyślnie i bezkrytycznie łykną tą propagandę.

Ze wylewac to rzecz pewna bedą

 

ale druga strona niech nie sie nie zatrzymuje .

 

 

No pasarán - to dla prawaków

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, po czasie odpoczynku od polityki.

 

Z innej beczki.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Wyszło szydło z worka.

Jak pokazuje artykuł, zmiana ustroju sądów, bo są takie i owakie, to kolejna propaganda i kłamstwo picu. Wiemy, to od dawna, ale w końcu ktoś wziął statystki do ręki i porównał z dyrdymałami, które opowiadają ciemnemu ludowi...

Lecz, obawiam się, że ob. Czarnecki zaraz dostarczy Z UE te "właściwe'...

 

Przy okazji. cytuję wypowiedź jednej z userek która ilustruje "geniusz" naszego umiłowanego premiera:

"Morawiecki kłamie nawet w sprawie swojego wykształcenia. Mówił publicznie w wywiadzie że jest prawnikiem, a nie jest. Poza tym wg tego co podał do Wikipedii, w ciągu 2 lat skończył naukę na 6 uniwersytetach, a jeszcze przy tym pracował. Jak ktoś nie wierzy, można sprawdzić na Wikipedii."

Ten to ma głowę. No, no... W dwa lata - zrobił 6 fakultetów, w międzyczasie... pracując i zarabiając MILIONY. NIESAMOWITE!

Takich picowników nam potrzeba:)

Ten, to powie wszystko, każdą bzdurę i nieprawdę, którą mu podsuną. Byleby kasa się zgadzała:(

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Measurements can provide a measure of insight, but are no substitute for human judgment. Why are we looking to reduce a subjective experience to objective criteria anyway? The subtleties of music and audio reproduction are for those who appreciate it. Differentiation by numbers is for those who do not".--Nelson Pass

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pytanie czy biorac to wszystko do kupy czyli dzialania maciarewicza, waszczykowskiego,.morawieckiego ,ziobry,.legutki, czarneckiego etc mozna TO nazwac...BŁEDEM?

Biorąc pod uwagę patriotyczne napięcie w/w wymienionych oraz brak umiejętności przewidywania skutków działań to należy te działania zaliczyć do zabaw dzieci w piaskownicy. Szczególnie te"zabawy" Antoniego smoleńskiego.

Jakość wniosków w porównaniach audio jest zawsze zgodna z jakością procedury porównawczej.

Pasja bez precyzji to chaos. DOBRZE ŻE JEST MUZYKA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Czy ta pani jest zdrowa psychicznie?

 

zadziwiające, że tak krótki i prosty post wymaga takiej długiej interpretacji...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co cie tak dziwi?

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Czy ta pani jest zdrowa psychicznie?

Są tedy jeszcze, gdzieniegdzie - lekcje etyki w Polsce?

Nie wierzę...

Wszystko zrujnowane.

 

w życiu nie ma etyki a w szkole mamy jej teorii uczyć? młodzież siedzi z nosem w tel a sieć promuje inny styl życia. Jak nie możesz uczciwie zarobić to uczciwie ukradnij.

 

a co cie tak dziwi?

 

że ktoś to musi interpretować, tłumaczyć. samo przekazanie nie wystarczy już...tak słabo już z czytaniem ze zrozumieniem

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Dominic2509
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość papageno

(Konto usunięte)

Miałem sen...

 

Katecheci i księża uczący w szkołach zostają wychowawcami klas.

Widzę kraj mój piękny przemierzany przez niewinne pacholęta z modlitewnikami, różańcami i leliją białą miast smartfonów i ajfonów. Dilerzy narkotyków bankrutują i opuszczają ziemię naszą prześwietą, ślubność wzrasta do 100%, aborcja przestaję być problemem, rodzą się nowe pokolenia bohaterskich Polaków, którym obca przemoc i kłamstwo. Łaska boża otula pokornych, szatan czmycha. Kształtuje się nowy, lepszy naród. Hierarchowie z troską pochylają się nad błądzącymi, zawracają do stada każdą, nawet najparszywszą owieczkę. Człowiek człowiekowi jest jako ten Samarytanin.

 

Ale się obudziłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem sen...

 

Katecheci i księża uczący w szkołach zostają wychowawcami klas.

Widzę kraj mój piękny przemierzany przez niewinne pacholęta z modlitewnikami, różańcami i leliją białą miast smartfonów i ajfonów. Dilerzy narkotyków bankrutują i opuszczają ziemię naszą prześwietą, ślubność wzrasta do 100%, aborcja przestaję być problemem, rodzą się nowe pokolenia bohaterskich Polaków, którym obca przemoc i kłamstwo. Łaska boża otula pokornych, szatan czmycha. Kształtuje się nowy, lepszy naród. Hierarchowie z troską pochylają się nad błądzącymi, zawracają do stada każdą, nawet najparszywszą owieczkę. Człowiek człowiekowi jest jako ten Samarytanin.

 

Ale się obudziłem.

 

To nie był sen

 

z tego co słyszałem dziś Szczerząca Zębami planuje ten koszmar co Ci się snił wdrożyć w rzeczywistość....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość papageno

(Konto usunięte)

Jaki koszmar drogi asterixie? Co złego jest w wyśnionej wizji? Królestwo Boże Cię przeraża?

Jestem absolutnie za umożliwieniem xsiężą i katechetom wychowywania dzieci. Nie będzie żadnego pobłażania, bachor będzie znał miejsce w szeregu, koniec z bezstresowym wychowaniem. Wisząca nad gnojkami ostateczna kara i natychmiastowy, miłosierny księży osąd oraz egzekucja zaprowadzą porządek. Naród jest rozbestwiony. Niczego nie szanuje. Trzeba go nauczyć. I nauczą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no. Kukizowi coraz bardziej słońce szkodzi...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Do tego skumał się z "betonem" - Markiem Jurkiem:(

Jednak prawdę piszą - alkohol szkodzi zdrowiu (w nadmiarze, oczywiście).

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Measurements can provide a measure of insight, but are no substitute for human judgment. Why are we looking to reduce a subjective experience to objective criteria anyway? The subtleties of music and audio reproduction are for those who appreciate it. Differentiation by numbers is for those who do not".--Nelson Pass

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość papageno

(Konto usunięte)

Nie trywializuj Niusiu. Księży lód to małe piwo w porównaniu z tym, co dzieje się we wszechpolskich, katolickich rodzinach. Przy czym z księżego loda można teoretycznie zrezygnować, a z członkostwa w kochającej rodzinie nie tak szybko.

P.S. Jestem absolutnie za ucinaniem księżych lodów. Na żywca. Ale i innych też.

 

zukzukzuk. To piękne co czyni ten organik Kukiz. Przepiękne. To, i księża wychowawcy sprawią wiele dobrego. Jeszcze, jeszcze więcej takich pomysłów. Ja mam ich wiele, ale mnie nie posłuchają.

Edytowane przez papageno
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

zukzukzuk. To piękne co czyni ten organik Kukiz. Przepiękne. To, i księża wychowawcy sprawią wiele dobrego. Jeszcze, jeszcze więcej takich pomysłów. Ja mam ich wiele, ale mnie nie posłuchają.

 

Tak. W tym układzie już za lat kilkanaście, będziemy... jedynym bantustanem w Europie.

W sumie, może za bardzo się przejmuję. Już będę starawy, o ile uda się dożyć. A jednak, martwię się - odwykłem bowiem od oglądania "prawdy", przekazywanej przez rządowe Wiadomości na każdym kanale:(

 

P.S.

Nie mniej. Wychowanie dzieci i młodzieży jak za starych, dobrych czasów, przydałoby się. Oj, przydałoby...

"Measurements can provide a measure of insight, but are no substitute for human judgment. Why are we looking to reduce a subjective experience to objective criteria anyway? The subtleties of music and audio reproduction are for those who appreciate it. Differentiation by numbers is for those who do not".--Nelson Pass

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie w państwie PiS:

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki koszmar drogi asterixie? Co złego jest w wyśnionej wizji? Królestwo Boże Cię przeraża?

Jestem absolutnie za umożliwieniem xsiężą i katechetom wychowywania dzieci. Nie będzie żadnego pobłażania, bachor będzie znał miejsce w szeregu, koniec z bezstresowym wychowaniem. Wisząca nad gnojkami ostateczna kara i natychmiastowy, miłosierny księży osąd oraz egzekucja zaprowadzą porządek. Naród jest rozbestwiony. Niczego nie szanuje. Trzeba go nauczyć. I nauczą.

Oj przeraza mnie to to królestwo a szczególnie ci wysłannicy takowego

 

juz za kieszeń sie człek chwyta i za siebie ogląda.,....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to znaczy, że działali z kalkulatorem w ręku... ;-)

W Grecji też na początku działało. Później się zawaliło. I tylko dlatego nie zawaliło się do fundamentu że Grecy mają Euro. U nas socjalizm w ubiegłym wieku zawalił się do fundamentu.

Jakość wniosków w porównaniach audio jest zawsze zgodna z jakością procedury porównawczej.

Pasja bez precyzji to chaos. DOBRZE ŻE JEST MUZYKA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dorzucały się nie z powodu Euro. Dorzucały się, żeby ratować francuskie i niemieckie banki, które Grecji udzieliły dużych kredytów.

Z drugiej strony w ramach ratowania Grecji była dyskutowana opcja wyjścia z Euro - również w Niemczech.

Less is more

Everything Should Be Made as Simple as Possible, But Not Simpler ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlaczego euro uratowało przed kompletnym zawaleniem?

Europa pomaga Grekom żeby utrzymać stan stabilności wspólnej waluty.

Jakość wniosków w porównaniach audio jest zawsze zgodna z jakością procedury porównawczej.

Pasja bez precyzji to chaos. DOBRZE ŻE JEST MUZYKA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Czci się pamięć osoby, która wg IPN dopuściła się ludobójstwa. Nieprzyjemności mają protestujący przeciw tym obchodom. Przy okazji widać jak na dłoni po której stronie są sympatie PiS.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat oraz na ukrycie połowy reklam wyświetlanych na forum.