Skocz do zawartości
IGNORED

CDP-X559ES ulepszenia


Krzysztof_M

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich!

 

Mam na imię Robert i od dawna jestem obserwatorem tego wspaniałego forum! Teraz chyba częściej będę zabierał tu głos, ponieważ i mi przytrafiła się przygoda z dziwnym zachowaniem mojego ES'a. Mianowicie od jakiegoś czasu przy odtwarzaniu płyt zaczęły pojawiać się szumy i trzaski. Nie ma żadnej regularności i nie ma znaczenia czy odtwarzana jest płyta oryginalna, czy zwykły CDR. Po prostu jedne płyty trzeszczą przy odsłuchu, a inne pięknie są odtwarzane i nie ma żadnych niepokojących objawów. Bardzo proszę Szanownych Kolegów o jakieś sugestie. Soczewki lasera było oczywiscie czyszczone, ale niestety nic to nie wniosło do sprawy... Pozdrawiam i z niecierpliwoscia czekam na jakąś pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 1 rok później...

Ile to czasu..

Po raz kolejny, zaczynam zabawe z nowo nabytym X779ES..

 

 

Witam wszystkich!

 

Mam na imię Robert i od dawna jestem obserwatorem tego wspaniałego forum! Teraz chyba częściej będę zabierał tu głos, ponieważ i mi przytrafiła się przygoda z dziwnym zachowaniem mojego ES'a. Mianowicie od jakiegoś czasu przy odtwarzaniu płyt zaczęły pojawiać się szumy i trzaski. Nie ma żadnej regularności i nie ma znaczenia czy odtwarzana jest płyta oryginalna, czy zwykły CDR. Po prostu jedne płyty trzeszczą przy odsłuchu, a inne pięknie są odtwarzane i nie ma żadnych niepokojących objawów. Bardzo proszę Szanownych Kolegów o jakieś sugestie. Soczewki lasera było oczywiscie czyszczone, ale niestety nic to nie wniosło do sprawy... Pozdrawiam i z niecierpliwoscia czekam na jakąś pomoc

 

U mnie takie objawy i trzaski w pierwszym 779 rowniez sie pojawily. Po kilku dniowym szukaniu przyczyny dotarlem do cholery. Problem odnalazl sie w docisku plyty. To ramienie co trzyma krazek dociskowy. Rozwiazanie jest proste..

Trzeba dla pewnosci odkrecic ramie i krazek i zamocowac go samego na plyte i play..wszystko sie wyjasni.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 1 miesiąc później...
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    • Biuletyn

      Chcesz być na bieżąco ze wszystkimi naszymi najnowszymi wiadomościami i informacjami?
      Zapisz się
    • KONTO PREMIUM


    • Ostatnio dodane opinie o sprzęcie

      Ostatnio dodane opinie o albumach

    • Najnowsze wpisy na blogu

    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

     

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat oraz na ukrycie połowy reklam wyświetlanych na forum.