Skocz do zawartości
IGNORED

modyfikacje odtwarzaczy w firmie Neel


jarecki

Rekomendowane odpowiedzi

Tutaj jest o tym sporo

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) . Ja też się zajmuję tuningiem, zob. ''o mnie''.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbig, odczynianie uroków jest na tym forum offtopic. A w tuningu istotnie znajduję czystą, niczym niezmąconą przyjemność. I u mnie znacznie taniej niż w Neelu, a nie gorzej. Zob. też to:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) . Rozumiem, że pewnie nie jesteś zainteresowany.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>McGyver

 

Szkoda, bo czasem by się przydało :-) Osobiście nie bardzo widzę różnicę pomiędzy oferowaniem w poście sprzętu do sprzedaży a sugerowaniem usługi tuningu. Tym bardziej, że wielu sprzedającym zawieranie transakcji również sprawia czystą i niczym niezmąconą przyjemność ;-) A od powyższych jest zakładka ogłoszenia.

 

P.S. Nigdy nie mówiłem, że nie jestem zainteresowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>McGyver

skoro przerabiałeś tego Harmana, to może opublikujesz dokładny opis swojej modyfikacji wraz ze schematami i zdjęciami w zakładce DIY? wtedy każdy będzie sobie mógł zrobić upgrade jedynie po kosztach komponentów, czyli najtaniej jak się da. co ty na to?

możesz też dorzucić tam temat np: "Esotec + 2 symetryczne Vify M17 dla każdego! rewelacja!!!" z podobnymi danymi jak wyżej. na pewno mile widziane będą tam także twoje inne konstrukcje i modyfikacje.

pozdR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcia i opisy będą na mojej powstającej właśnie stronie internetowej. Będą równie szczegółowe jak opis modyfikacji u Neela w ''HIFI i muzyka''. Z zamieszczonego fragmentu każdy się może dowiedzieć jak uniknąć płacenia firmie Neel za wykonanie kilku prostych czynności i montaż części, których sumaryczny koszt pewnie się zamknął w kwocie kilkunastu zł.(wnioskując po zamieszczonych zdjęciach firma nie jest rozrzutna i pieniędzy klientów na drogie kondensatory nie marnuje). Wnioski sobie sami wyciągnijcie, zachęcam do lektury artykułu. Na forum zresztą ktoś już założył wątek o cenach u Neela.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałem zamieścić

[obrazekLUKASZ-183099_1.jpg]

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

opis mnie poprostu ro***erdala:)

"Nie mogl sie nadziwic skali poprawy"? Moze byla tak mala ze braklo skali:) a tu marne 35000 groszy trzeba bylo dac:)

Oni chyba maja wogole inna skale bo dla mnie 350 zl to duzo, za duzo nawet za BG.

Jakie teraz kondy wciskaja? Z tego co wiem to jakas zenada.

Wsadzenie filtru AC za 10zl jest moim zdaniem dyskusyjna "poprawa".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

McGyver

bu ha ha! dobre dobre, jak przegladalem w empiku to mi umknelo, dajcie tego wiecej na forum, bomba, czyli Nadredaktor w strone humoreski poszedl:))))) no i pewnie przeciez sa w zyciu wazniejsze rzeczy niz hi-fi:)))))))))))

350 zlociszy:)))))) to juz prawie jak nie wiem czy pamietacie:basisko z pianocrafta co przestawialo meble:))) to wydanie hfim zasluzylo na miano kultowego!:))

Home is where the needle marks try to heal my broken heart...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>darkul

 

"jakis wlasciciel zachwycil sie zmianami". Taka propagande to autor moze wciskac w miesieczniku dla gospodyn domowych z zespolem Downa opisujac upgrade drutow do szydelkowania.

Ja znam audiofila ktory twierdzi ze elvis modyfikowal mu pralke i teraz lepiej brzmi podczas odwirowywania, oceniam ja na 6 z +:)

Ktos zaprzeczy?

 

Ale pewnie pytales o filtr AC.

Jak uwazasz ze podlaczenie taniej listwy z filtrem daje jednoznaczna poprawe to nie bede polemizowal.

Zreszta nie wiem czemu filtr na marnych komponentach, owszem cos poprawia, ale i cos jakby psul.

Moze przez tanie kond. ceramiczne. Wiadomo ze w ukladzie filtru dolnoprzep. moga generowac znieksztalcenia rzedu nawet kilku dziesiatych %.

Zalaczam fotke z publikacji nt.

[obrazekLUKASZ-183379_1.jpg]

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fotke dedykuje brencikowi, piewcy tezy "kondensator to podstawa dobrego sprzetu audio":)

Bez obrazy brencik. Poprostu trzeba sie kierowac zasada ograniczonego zufania do wyidealizowanych, majacych niewiele wspolnego z rzeczywistoscia, modeli dzialania elementow elektronicznych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>dth

Fakt faktem ze inaczej nieznaczy lepiej.

A czeste zwidy opisywaczy potrafia zachwycic wyrafinowaniem ... dyletanctwa czy wrecz bufonady...

W zasadzie to filtr sieciowy ma za zadanie zabezpieczac przed przepieciami... i czy tego chcemy czy nie jako pasywny element musi wrecz psuc impedancje linii sieciowej.. czyli defakto pogarszac parametry dynamiczne linii!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    • Biuletyn

      Chcesz być na bieżąco ze wszystkimi naszymi najnowszymi wiadomościami i informacjami?
      Zapisz się
    • KONTO PREMIUM


    • Ostatnio dodane opinie o sprzęcie

      Ostatnio dodane opinie o albumach

    • Najnowsze wpisy na blogu

    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

     

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat oraz na ukrycie połowy reklam wyświetlanych na forum.