Skocz do zawartości
IGNORED

"te dni"


fxx

Rekomendowane odpowiedzi

Proszę bardzo. Z odtwarzaczem do kompletu

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

To jest dobre Hi Fi i nic więcej. Gra to ok, ładnie wygląda i tyle.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Opublikowano · Ukryte przez palton, 20 Września 2013 - trolling
Ukryte przez palton, 20 Września 2013 - trolling

I fajnie że radość ...bo hejterowi-gołodupcowi wściekłość i piana z pyska... :-)

Lepiej być radosnym głupcem z dobrym sprzętem niź wściekłym, zawistnym i nieszczęśliwym hejterem-golasem z ryżowym "high endem" z Chin. Jak się znudzi, można zrobić sushi, niby japońskie... :-)

Odnośnik do komentarza
Gość jarek&ania

(Konto usunięte)

Fajna dysputa. Po prostu aż w oczy szczypie.

Doszliście w końcu gdzie zaczyna a gdzie kończy "hajend" ?

 

"Są firmy i są firmy" tak samo jak są lepsze i gorsze produkty.

Pieprzenie o tym ,że światowe koncerny nie produkują hiend - u i dlaczego tego nie robią jest tak oczywiste jak to ,że jak ktoś idzie robić siku to ściąga najpierw majtki.

Tak jak w każdej branży jedni specjalizują się w tym a inni w czymś innym.

Po co jakiemuś Sony czy Yamaha produkować kilkanaście / kilkadziesiąt produktów rocznie skoro zysk z nich jest taki jaki uzyskują każdej minuty produkcji masówki.

Dorabianie ideologii do prostych mechanizmów rynkowych jest na prawdę zabawne.

To tak jakby mieć pretensje do NASA ,że oprócz lotów w kosmos nie sprzedają wycieczek last minute do Egiptu ;)

 

Wiadomo o co chodzi - tylko i wyłącznie o zysk.

I nie ma w tym nic dziwnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja skorzystałem bo dzięki dyskusji kupiłem od Tomanka klon generatora fal Schumanna. A tak do dziś nie wiedziałbym o jego istnieniu. Dźwięk wrócił i to się liczy a to że dyskusja była często nie na temat i burzliwa to tutaj normalka i chyba nikt nie jest tym zdziwiony.

A jak wpływają kondycjonery sieciowe na te dni, mam na myśli takie za parę tys zł.?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A o takim to 'High-Endzie' gadamy...:D, a OK wszystko jasne wiecej pytan nie mam :D

Za to ja mam. Żaden nie widział, żaden nie słyszał, za to wszyscy wiedzą, że to syf, przeciętne hi-fi i nic ponad to.

Na jakiej podstawie szanowni koledzy te wnioski snują... a na takiej, że bo tak i już. Marantz i hi-end? Żenada.

OK w porządku, nie będę się spierał ze znaFcami, tylko jakoś nadal tych zdjęć nie widzę, na których Pan Henio

w garażu ulepił hajenda co się zowie z części pozaziemskiego pochodzenia, który tego Marantza rozwalcuje.

Doczekam się konkretów czy tak sobie będziemy pitolić bez sensu? Może teraz Ty się pochwal na czym słuchasz?

 

P.S.

Nigdzie ani słowem nie wspominałem, że ten Marantz, to jest jakiś Hi-End

Mówiłem tylko o tym, że żaden Pan Henio nie jest w stanie czegoś podobnego wyprodukować

i sprzedawać w podobnej cenie. Kolega twierdzi, że gadam bzdury, więc czekam na konkrety.

Naukowe teorie mnie nie interesują. Zresztą kogo tu interesują? To jest forum dla audiofilów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

parantulla - wymień 10-15 koncernów, którą robią po jednym urządzeniu high end a ja szybko znajdę 10-15 manufaktur robiące high end.

Wystarczy, że znajdziesz chociaż jedną oferującą podobnej klasy sprzęt w podobnych pieniądzach.

Przecież ja o tym w kółko nawijam, a nie o żadnym Hi-End

Naukowe teorie mnie nie interesują. Zresztą kogo tu interesują? To jest forum dla audiofilów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za to ja mam. Żaden nie widział, żaden nie słyszał, za to wszyscy wiedzą, że to syf, przeciętne hi-fi i nic ponad to.

Na jakiej podstawie szanowni koledzy te wnioski snują... a na takiej, że bo tak i już. Marantz i hi-end?

Bo jesli sprzet jest zaliczany do klasy Hi-Fi to ma bardzo male szanse zagrac na poziomie chocby niskiego poziomu High-End, wyjatki owszem bywaja ale sa sporadyczne z mojego doswiadczenia.

 

tylko jakoś nadal tych zdjęć nie widzę, na których Pan Henio

w garażu ulepił hajenda co się zowie z części pozaziemskiego pochodzenia, który tego Marantza rozwalcuje.

Musisz pogadac z panem Heniem ;) czemu to do mnie kierujesz? :) Ja pana Henia nie znam a Ty go znasz?

 

Może teraz Ty się pochwal na czym słuchasz?

Jest w moim opisie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdzie ani słowem nie wspominałem, że ten Marantz, to jest jakiś Hi-End

Ja poprosilem Cie o podanie przykladow High-Endu korporacyjnego, a Ty podales tego Marantza jako moim zdanem przyklad nieudany :)

 

To fakt że garażowiec nie zrobi czegoś takiego jak ten Marantz.

Zgodze sie zrobi lepszy, duzo!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo jesli sprzet jest zaliczany do klasy Hi-Fi to ma bardzo male szanse zagrac na poziomie chocby niskiego poziomu High-End

Cały szkopuł w tym, że jest zaliczany do klasy Hi-Fi przez gości, którzy obok niego nawet nie stali :)

Przecież to jest jakaś komedia. Nikt tego Marantza u siebie nie miał (bo jaki szanujący się audiofil Marantza kupi)

a każdy jeden wie, że to nie może zagrać na poziomie klocków składanych w audiofilskiej manufakturze, bo?

Bo gdyż ponieważ, nie może i już. No to dobra, nie może i na tym poprzestańmy, po co strzępić ozory po próżnicy.

Dyskusja osiągnęła poziom śmiechu warte i już nie chce mi się o tym gadać,

tym bardziej że do podśmiechujków jeden przed drugiego się wyrywa,

a do podania konkretnych przykładów chętnego jakoś nie widać, to po co dalej smęcić i syf robić.

Ty wiesz swoje, ja wiem swoje i jak dla mnie może tak sobie zostać. Pasuje?

Naukowe teorie mnie nie interesują. Zresztą kogo tu interesują? To jest forum dla audiofilów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Parantulla,

 

Zaproponowałem Ci KONKRET i chyba trudno o lepszy.Nie widziałeś mojego posta czy nie chciałeś zauważyć?!

 

Nie ukrywam, masz często rację w wielu tematach, jednak czasem mam wrazenie, ze kreujesz się na krzykacza.

Już kiedyś "rzuciłem Ci rękawicę" - proponowałem Ci, ze przyjadę do Ciebie, to się zawinąłeś ogonem, na test do Zakopca też nie miałeś ochoty.Mojej propozycji dot. porównania Marantz,a też puszczasz mimo oczu.

 

Zatem, o jakim braku KONKRETÓW Waść gadasz?

 

Ja tam nie będę się prosił - nie chcesz, to nie, mam już na to wylane, ale nie pisz proszę, ze NIKT CI KONKRETÓW NIE SERWUJE!:)

 

Palton znowu ma rację.Proponuje przenieść temat do

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) a co zrobicie dalej , to już Wasz wybór.

Spadam na rowerek, Miłego Panowie,:)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, u mnie też pogoda taka, że chyba pożegnalnego grillka wykonam w ogródku;-)

 

W temacie, u mnie ostatnio (po wakacyjnych wyjazdach ok. miesiąc wyłączony sprzęt) kiepsko grało po podłączeniu, aż się zmartwiłem...

Tak było przez kilka dni, ale po wygrzaniu wróciło do normy - i nie jest to żadne odkrycie. To jeden z podstawowych czynników wpływających na spadek jakości (u mnie Dac jest cały czas pod prądem). Rozgrzanie sprzętu przez odsłuchem (najlepiej min. 1 godz) też troszkę zmienia in plus.

 

Ale pomijając wahania w sieci itp, słuchając w zbliżonych warunkach o zbliżonej porze, jeśli bywa różnie, to moim zdaniem kwestia zmęczenia, nastawienia i psychiki jest istotniejsza niż wpływ pól, prądów i energii kosmicznej (one są przez cały czas)

 

Spadam na rowerek, Miłego Panowie,:)

 

Może trzeba założyć Klub amatorów pedałowania;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z określeniem Klub pedał owania, byłbym ostrożny:)), jednak co do jednośladu, to jest już podobny.

W tym klubie są wyjadacze - gdzie mi tam z moimi przebiegami i sprzętem:) W 2012 - >2000km, a w 2013 ledwie 1200:)).Takze słabiutko Wituś się widzę w tym klubie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

     

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat oraz na ukrycie połowy reklam wyświetlanych na forum.